Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Historia jawna i ukryta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnie wybory prezydenckie do Francji prowadzą nas w głąb ukrytej polityki i historii

Według niektórych znawców historii, mamy dwie historie: jedna jawna - taką jakiej dzieci uczą się w szkołach, chociaż w różnych krajach podaje się ją nieco inaczej - oraz druga, ukryta. Zgodnie z tą ukrytą od ponad dwustu lat, czyli od Rewolucji Francuskiej, historia przypomina teatr lalek bowiem główni jej aktorzy są jak lalki przygotowywane do gry i ciągnięte za sznurki. Kto ciągnie za sznurki? Zdaniem zwolenników tzw. conspiracy theory, głównym dyrektorem teatru jest zawsze ktoś z rodziny Rothschild lub ktoś z przyjaciół rodziny.


W tej grze znajdą się jednak osoby, choć nieliczne, którym cudem udaje się wejść na scenę niejako poza kontrolą. W wyborach w Polsce takim aktorem jest obecnie PiS, we Francji Ruch Narodowy. Obydwa określone są w prasie zagranicznej fundowanej przez teatr jako "far right" (skrajna prawica). To oczywiście tylko retoryka mająca na celu zniszczenie przeciwnika.

 

To ciekawa książka - historia ukryta od czasów Rewolucji Francuskiej, napisana w okresie międzywojennym: https://ia800304.us.archive.org/33/items/WorldRevolution/world-revolution-nesta-webster.pdfh

 

A poniżej artykuł prowadzący nas do zwycięscy w wyborach Emmanuela Macron i znanej nam już rodziny. http://www.inspiretochangeworld.com/2017/02/emmanuel-macron-rothschilds-choice-president-france-le-pen/

KOMENTARZE

  • Wiara w (polityczne) cuda
    Grzegorz Braun ostatnio stwierdził, że "dobra zmiana" polega na tym, że Wielki Wschód ustąpił miejsca Rytowi Szkockiemu, a on, jako resortowe dziecko drugiego sortu, zagorzały zwolennik Watykanu i pobłogosławionej przezeń monarchii, jest zapewne bardzo dobrze poinformowany.

    Świadczą o tym antypolskia posunięcia tego rządu - wprowadzenie obcych wojsk do Polski, ustawa 1066, rozkład armii, tragiczna polityka zagraniczna, CETA, ustawa szczepionkowa, próby oficjalnego wprowadzenia GMO, ustawa o sprzedaży ziemi związkom wyznaniowym, ale nie przeciętnemu Kowalskiemu - aby wymienić kilka, a lista jest długa.... Z takimi efektami to ja już wolę bez cudów.
  • @Lotna 18:23:25
    Skąd więc biorą się określenia w New York Times far right czy extreme right, takie same jak wobec Frontu Narodowego we Francji? New York Times i opinie tam wygłaszane można traktować jako polityczny papierek lakmusowy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031