Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 72 komentarze

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Historia jawna i ukryta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnie wybory prezydenckie do Francji prowadzą nas w głąb ukrytej polityki i historii

Według niektórych znawców historii, mamy dwie historie: jedna jawna - taką jakiej dzieci uczą się w szkołach, chociaż w różnych krajach podaje się ją nieco inaczej - oraz druga, ukryta. Zgodnie z tą ukrytą od ponad dwustu lat, czyli od Rewolucji Francuskiej, historia przypomina teatr lalek bowiem główni jej aktorzy są jak lalki przygotowywane do gry i ciągnięte za sznurki. Kto ciągnie za sznurki? Zdaniem zwolenników tzw. conspiracy theory, głównym dyrektorem teatru jest zawsze ktoś z rodziny Rothschild lub ktoś z przyjaciół rodziny.


W tej grze znajdą się jednak osoby, choć nieliczne, którym cudem udaje się wejść na scenę niejako poza kontrolą. W wyborach w Polsce takim aktorem jest obecnie PiS, we Francji Ruch Narodowy. Obydwa określone są w prasie zagranicznej fundowanej przez teatr jako "far right" (skrajna prawica). To oczywiście tylko retoryka mająca na celu zniszczenie przeciwnika.

 

To ciekawa książka - historia ukryta od czasów Rewolucji Francuskiej, napisana w okresie międzywojennym: https://ia800304.us.archive.org/33/items/WorldRevolution/world-revolution-nesta-webster.pdfh

 

A poniżej artykuł prowadzący nas do zwycięscy w wyborach Emmanuela Macron i znanej nam już rodziny. //www.inspiretochangeworld.com/2017/02/emmanuel-macron-rothschilds-choice-president-france-le-pen/

KOMENTARZE

  • Wiara w (polityczne) cuda
    Grzegorz Braun ostatnio stwierdził, że "dobra zmiana" polega na tym, że Wielki Wschód ustąpił miejsca Rytowi Szkockiemu, a on, jako resortowe dziecko drugiego sortu, zagorzały zwolennik Watykanu i pobłogosławionej przezeń monarchii, jest zapewne bardzo dobrze poinformowany.

    Świadczą o tym antypolskia posunięcia tego rządu - wprowadzenie obcych wojsk do Polski, ustawa 1066, rozkład armii, tragiczna polityka zagraniczna, CETA, ustawa szczepionkowa, próby oficjalnego wprowadzenia GMO, ustawa o sprzedaży ziemi związkom wyznaniowym, ale nie przeciętnemu Kowalskiemu - aby wymienić kilka, a lista jest długa.... Z takimi efektami to ja już wolę bez cudów.
  • @Lotna 18:23:25
    Skąd więc biorą się określenia w New York Times far right czy extreme right, takie same jak wobec Frontu Narodowego we Francji? New York Times i opinie tam wygłaszane można traktować jako polityczny papierek lakmusowy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031