Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

RR REWOLUCJA RODZINNA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ogłoszenie Rewolucji Rodzinnej w Polsce. Łączmy się w pary, zakładajmy rodziny, ródźmy dzieci! W ciągu dziesięciu lat będzie nas sześćdziesiąt milionów. Apel prof. W. J. Korab-Karpowicza

Cieszmy się z wyników wyborów. Nie liczmy jednak na to, że teraz wszystko się poprawi bez udziału całego społeczeństwa. Jednym z wielkich problemów jest obecnie niski przyrost demograficzny w Polsce oraz innych krajach Europy, a jednocześnie gwałtowny napływ migrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, reprezentujących inne kultury i inne wartości, co może spowodować w stosunkowo krótkim czasie (25 lat) upadek cywilizacji europejskiej.
 
Ogłaszam Rewolucję Rodzinną! Łączmy się w pary, zakładajmy rodziny, ródźmy dzieci! Ci, którzy mają już jedno dziecko, niech postarają się o drugie; a ci, którzy mają już dwa, niech zdecydują się na trzecie. Dzieci to radość i nasza przyszłość! To dobrze dla dziecka jak ma kontakt z rodzeństwem i wychowuje się w większej rodzinie. Uczy się wówczas lepiej funkcjonować w grupie. Nabiera ważnych cech, takich jak umiejętność współpracy z innymi, dzielenie się obowiązkami i przyjemnościami, solidarność i wzajemna pomoc. Postawmy sobie cel. Niech w każdej polskiej rodzinie, w której małżonkowie czują się jeszcze wystarczająco młodzi, przybędzie w przyszłym roku jedno dziecko! To nie będzie duży wydatek, a za to olbrzymia inwestycja na przyszłość. Niech naszym modelem będzie 2 + 3, a nawet 2 + 5. W ciągu dziesięciu lat zwiększmy ludność Polski do sześćdziesięciu milionów.
 
Przyrost ludności w Polsce będzie miał wiele pozytywnych konsekwencji. Po pierwsze, staniemy się silniejszym państwem; po drugie, pojawi się popyt na mieszkania, płody rolne i inne dobra, a więc wpłynie to pozytywnie na gospodarkę; po trzecie, nastąpi rozwój szkolnictwa i nauki; po czwarte, nie tylko wyprzemy z Polski grożącą nam migrację z obszarów obcych nam kulturowo, ale będziemy mogli sami zapełniać demograficzne pustki na terenie Europy.
 
Pojawiająca się w społeczeństwie próżnia szybko zostaje wypełniona. Pustkę demograficzną wypełniają migranci; próżnię religijną – wyznawcy innych religii. W przypadku, gdy mamy do czynienia z ludźmi o różnej kulturze i odmiennym systemie wartości, jest to niemal zawsze regułą: jeżeli w porę nad nimi nie zapanujemy, oni zapanują nad nami. Nie czekajmy więc na to, aż staniemy się mniejszością etniczną i religijną, aż upadnie cywilizacja europejska, i aż wyprą nas z naszych ziem inne ludy. Podstawą trwania każdego kraju jest ciągłość pokoleń. Wspólna kultura i tożsamość są podstawą każdego szczęśliwego społeczeństwa. Starsze pokolenia muszą być zastąpione przez nowe. Rodzina i dzieci to nasza przyszłość.
 
Niech w całej Polsce powstaną prorodzinne kluby Przyszłej Polski. Kluby mogą pełnić rolę kulturalną i oświatową oraz będą pomagać młodym ludziom poznać się wzajemnie. Niech to będzie oddolna inicjatywa społeczna mająca na celu wspieranie rodziny oraz kształtowanie dobrego państwa i szczęśliwego społeczeństwa. 
 
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
 
 

KOMENTARZE

 • Każda Polka wchodząca w dorosłe życie powinna, jeśli jest w stanie,
  urodzić ośmioro dzieci.
  Wtedy po 30 latach będzie nas 100 milionów, i to Polska będzie dyktować warunki.
  Na dodatek tego się później nie da zatrzymać i w perspektywie 50 lat będzie nas 150 milionów.

  To jest najważniejsza część programu uratowania Polski i nas samych - Polaków.
  Zaznaczam, że przy obecnych uwarunkowaniach prawnych, przy długich łapskach państwa rządzących, wychowanie ośmiorga dzieci jest niemożliwe fizycznie.
  Np. nie można dziecka na moment zostawić samego bez narażenia się na odpowiedzialność karną.
  A to praktycznie oznacza wychowanie maksymalnie dwójki dzieci.
  To tylko jedno z zabójczych działań państwa.
 • @AlexSailor 15:55:44
  Ha, ha, ha, ha! Ośmioro dzieci :))
  Po pierwsze, trzeba mieć konskie zdrowie, aby tyle dzieci donosić, urodzić i wykarmić przez przynajmniej siedem miesięcy, a jak wiadomo, młodsze pokolenia, miedzy innymi dzięki truciznom zawartym w szczepionkach, takiego zdrowia, ani takiej płodności, szczególnie jak chodzi o mężczyzn, nie maja.
  Dodaj jeszcze, ze do tego ta mama ośmiorga dzieci powinna chodzić do pracy i zrobić karierę - a przy tak licznej rodzinie by musiała pracować na dwa etaty, nie jeden, ojciec to samo - i masz receptę na superwoman.

  Aby dzieci sie rodziły, potrzebne sa tanie i dobre mieszkania (przy ósemce dzieci domy) i stała dobra pensja, tak, aby ludzie widzieli perspektywę na przyszłość, nie tylko dla siebie, ale także dla swojego potencjalnego potomstwa. I tutaj koło sie zamyka.
 • Autor 5*****
  Dobry pomysł, jak Polacy niechcą naprawić systemu demokracji, aby mogli bezpiecznie mieszkać w granicach własnego państwa, to pozostaje jedyna realna Pana propozycja do wykonania.
 • Drorzdze w butli z winem tez sie mnorza w postepie wykladniczym by zginąc zabite prouktami przemiany materi to jest alkocholei
  Wszystkie organizmy zywe maja wpisane w swa nature potrzymanie gatunku jest to imperatyw biologiczny. Dlatego poglady jakie maja ludzie sa czesto zgodne z ta cecha ktorej nie moga kontrolowac rozumem. Mysle ze zwykly bocian jest madrzejszy od koncepcji wzrostu ludnosci jaka tu zostala zaprezentowana,bo on majac tylko instynkt wyrzuca mlode z gniazda [najslabsze ] gdy nie jest w stanie ich wyzywic. Takie podejscie do posiadania dzieci to jednostkowy biologiczny egoizm Taka opcja realizowania huci tylko po to by sie wykazac biologiczna jurnoscia niema nic wspolnego z madroscia. Mozna okreslic taka postawe dwoma slowami Intelektualny redukcjoinizm. Polecam autorowi wpisu ksiazke Miszchana ,,Spor o wzrost gospodarczy,, zrozumie autor ciag zaleznosci przyczynowo skutkowych. Polece tez strone EXIGNORANT BLOG. i dostepne tam artykuły Co nie znaczy oczywiscie by nie miec dziec,brak umiarkowania we wszystkim jest zly i szkodliwy zupelnie inna kwestia jest niszczenie populacji i wpychanie w to miejsce imigrantow by realizowac wydumane koncepcje rozbijania spolecznosci ludzkich...... .........................................
 • Proszę Pana...
  zgodzi się Pan chyba ze mną, że warunkiem myślenia o rodzinie, potomstwie itd są perspektywy.
  Na razie, to kolejne rządy (także PIS) te perspektywy dla młodych roztaczają... za granicą. Więc młodzi z Polski wyjeżdżają. Wyjechało już ok 8mln (jak podają niemieckie media, bo polskie mówią, że jest nas ciągle 38mln), ile dobiła obecna służba zdrowia (a raczej jej brak) oraz ogólnie pauperyzacja, możemy się tylko domyślać. Niektórzy mówią, że jest nas już znowu tylu ile było po II wojnie, czyli ok 27mln.
  Więc jak by tu nie patrzeć... chyba my Polacy jesteśmy przedmiotem eksterminacji, jesteśmy więc pod ukrytą, perfidną, bo zakamuflowaną (Polacy myślą, że Solidarność przyniosła im wolność) okupacją.
  Jak Pan w takich warunkach, odbudować liczebność naszego narodu?
  Kosmetyczne niwelacje, jakie zapowiada PIS, tych budowanych przez 20 lat szykan w stosunku do Polaków nie pomoże.
  Polakom została odebrana ich przestrzeń gospodarcza, czyli to podłoże do życia. Pisałem o tym w artykule:
  http://gibson.neon24.pl/post/126751,jak-nam-nie-wstyd
  Uważam, że bez jej odzyskania, nie ma najmniejszych szans na nasze Polaków przeżycie.
  A widzi Pan jakieś szanse na odzyskanie tej zrabowanej nam, naszej przestrzeni gospodarczej?... bo ja nie.
 • @Jan Paweł 22:42:10
  Polityka to zawsze sfera dynamiczna, nigdy statyczna. Dlatego dla uprawiania polityki trzeba mieć giętki umysł, czego większości ludzi brakuje. Łatwo popadają w dogmaty. RR to właśnie metoda przeciwko eksterminacji narodu. Należy uwolnić się od wszelkiej dogmatyki i działać pragmatycznie.
 • @Przyszła Polska 08:12:33
  To prawda, tylko że młodym nie wystarczą słowa zachęty. Ich instynkt samozachowawczy nakazuje im ratować się. W tym wypadku jest to ucieczka.
  To już ta powojenna komuna bardziej dbała o ludzi, bo reformą rolną dali Polakom ziemię, która ich żywiła. Obecnie, jak wiemy, Agencja Rynku Rolnego jest narzędziem przejmowania tej ziemi i oddawania obcym, jak można przypuszczać globalistycznym korporacjom pod uprawy GMO dla całej Europy, która nie chce sobie tym babrać swoich krajów. Pewnie także Pan wie, że tylko na Pomorzu Zachodnim 0,5mln ha jest już w rękach obcych. Przecież ta ziemia chyba mogła być młodych polskich rękach?
  Jak Pan chce dać młodym ludziom perspektywy bez ziemi? tej podstawy na której rozwija się życie narodu. Także całe życie gospodarcze.
  Dlaczego polska ziemia nie idzie w polskie młode ręce razem z subwencjami na profesjonalne zagospodarowanie?
  Wiem, że polityka jest dynamiczna, tylko jak się na to wszystko juz patrzy, to chyba my Polacy nie mamy już innego wyjścia, jak tylko i wyłącznie, szczerze zwrócić się do naszej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 09:10:22
  Pewnie zaraz podniosą się głosy: a skąd niby brać pieniądze na te subwencje dla młodych ludzi na to zagospodarowanie na roli?
  Więc, chyba jesteśmy bardzo bogatym krajem, skoro stać nas było (i jest nadal) na wydawnie grubych miliardów na budowę stadionów z okazji, organizowanego (nie wiadomo po co) w Polsce Euro2012. Tylko zadaszenie Stadionu Śląskiego kosztuje już ok 0,6mld! zł. Nie znam kwoty ile nas kosztowały wszystkie te stadiony, ale podejrzewam że są to grube miliardy.
  Który gospodarz tak trwoni pieniądze i tzw (nieładnie) kapitał ludzki, który emigruje z Polski?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031