Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Zwycięstwo PiS, a nie PiSo manipulacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po co nam ta manipulacja: kto zarządził zmianę porządku obrad i poddał pod głosowanie uchwałę o zwrocie Żydom 65 mld $US? - PiS

Na internecie krąży manipulacja: kto zarządził zmianę porządku obrad i poddał pod głosowanie uchwałę o zwrocie Żydom 65 mld $US? - PiS. Dotyczy to głosowania w Sejmie z dnia 08.09.2006. Akt głosowania trwał niespełna dwie minuty. 

W uchwale z roku 2006 wcale nie ma jednak wymienionej kwoty 65 Miliardów. Proszę to dokładnie przeczytac: "Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia - Głosowanie nad przyjęciem wniosku o skierowanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133, do komisji nadzwyczajnej, która zostanie powołana".

W głosowaniu nad projektem ustawy zdecydowana większosc posłów z PiS, PO, Samoobrony, PSL i LPR byla ZA i jedynie SLD był PRZECIW). A więc to czysta manipulacja!!! Patrz p. 15 
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/gloposla?OpenAgent&5&204&762

Manipulacja jest ewidentna jeżeli to porównamy z tym materiałem. 
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/LISTA-POSLOW-ktorzy-glosowali-za-przekazaniem-Zydom-w-USA-65-miliardow-dolarow-1670  Dane dotyczą tego samego głosowania.

Czyżby więc jednie SLD była przeciwna oddaniu majątku Żydom, a wszyscy inni byli Za? To chyba kpina. Ponadto nie można obwiniac samej PiS, jeżeli poza SLD za ustawą głosowali zgodnie wszyscy - PO, PSL, Samoobrona i LPR.

Prawdopodobnie podobnie fałszywych interpretacji spotkamy na internecie mnóstwo. Trzeba miec odrobinę więcej krytycyzmu. Byc może to jest w tym wypadku robione celowo, aby nas wszystkich w Polsce skłócic i podzielic oraz aby skompromitowac PiS.

Apelujemy do zdrowego rozsądku. Biciem piany (a także antysyjonizmem, czy jakąkolwiek inną fomą anty) na pewno Polski na lepsze nie zmienimy. PiS może nie jest idealny, ale ideały i Królestwo Boże jest tylko w Niebie. Tutaj u nas na ziemi możliwe jest co najwyżej panstwo dobre. Możliwe jest też abysmy sami byli ludzmi na poziomie, a więc mądrymi i kulturalnymi.

Na tym etapie więc niech naszą satysfakcją będzie przegonienie już na zawsze PO i zwycięstwo PiS. I tego sobie oraz wszystkim kochającym Polskę szczerze życzymy

KOMENTARZE

 • wy ? my ? czyli kto ? chazary ?
  Jak się w tym czasie było w SLD,PO, albo dopiero 10 lat nabyło ,to nie wiadomo co się w kne-sejmie po nocach działo .Może zapytajcie-liczba mnoga /posła Wrzodaka co wyrabiał PIS ? Co robił w tym czasie prezes a co brat-prezydent gdy chazary grasowały ?
 • @kfakfa 18:50:49
  Manipulacja czy nie, a jeżeli tak, to dlaczego ją Pan rozpowszechnia? Należy odróżnic politykę i dyskurs polityczny od słownego bełkotu.
 • To skandal...
  I właśnie na to pójdzie pod młotek przedsiębiorstwo Polskie Lasy Państwowe...
  PIS zdradził Profesora Szyszko i całą rzeszę słuchaczy Radia Maryja, gdzie to właśnie znalazła swoje miejsce wielka akcja ratowania Lasów Polskich. Przedsiębiorstwo Polskie Lasy Państwowe odebrało niedawno w ONZ laur za wzorową w skali światowej gospodarkę leśną.
  Tutaj można przeczytać artykuł na ten temat:
  https://marucha.wordpress.com/2015/05/22/asy-bankrutuja-od-1-maja-2016-r-nastapi-ich-wyprzedaz/
  Więc, niech ci wszyscy posłowie wiedzą, że w wyniku ich antypolskiej postawy, za niedługo poszczególne połacie lasów zostaną ogrodzone z tablicami ZAKAZ WSTĘPU. Koniec ze zbieraniem jagód, grzybów iw biwakowania w wyznaczonych do tego celu przez leśników miejscach.
  Prywatyzacja lasów spowoduje, że staną się one kapitałem, który ma dawać ZYSK. Nie będzie tutaj już ważna misja a ZYSK.
  Kto z prywatnych właścicieli zamrozi kapitał na 50-80 lat, bo tyle trwa okres od inwestycji (posadzenia lasu) do zwrotu zainwestowanego kapitału z ZYSKIEM. Lasy zostaną niemal rabunkowo wykarczowane, jak to się dzieje na całym świecie (z niektórych lasów tropikalnych pozostało już tylko 2%), zwierzęta odłowione i na różne sposoby sprzedane. Tereny pod lasami eksploatowane ze wszystkiego co jest w ziemi pod nimi. To co się da, to się rozparceluje na działki budowlane, resztę się sprzeda pod uprawy GMO...
  Myślę, że Matka Boska Królowa Polski, nie odpuści tego tym zdradzieckim posłom....
 • @Jan Paweł 18:59:18
  Trudno o to oskarżac PiS skoro jeszcze nie rządzi, a politycy PiSu oswiadczają, że będą bronic lasów. Proszę dokładnie przeczytac tekst na czym polega PiSo manipulacja - na niszczeniu dobrego obrazu PiS na skutek manipulacji. Trzeba byc więc bardzo ostrożnym w osądach i miec nieco lepsze zródła niż Marucha.
 • @Przyszła Polska 19:22:12
  Ale prawdą jest też, że na ten temat (odszkodowań dla żydków) PiS nigdy się jednoznacznie nie wypowiedział... w trakcie debaty w Sejmie na temat sprzedaży lasów ... również, nic...
  Jest partią filosemicką w większości, a więc trzeba bacznie obserwować wypowiedzi, tak uważam.
 • @Astra 20:11:52
  Witam proszę nie poddawać się manipulacji , Dokładnie wiemy jak było .Ukłony , pozdrawiam. http://zygumntbialas.neon24.pl/post/109965,jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust
 • @Repsol 20:21:33
  W glosowanej ustawie o kombatantach nie ma nic takiego co sugerowal a wlasciwie wmawial pan Bialas. Mozna to wkleic jest to na stronie sejmowej.
  Warto najpierw przeczytac tresc tej ustawy a potem sie "pastwic" nad tym
  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 20:29:59
  Tak .Proszę bardzo " oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych" . Poszukaj sam a znajdziesz więcej ciekawostek . : http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=79
 • Szanowny Panie Profesorze...
  powtarzam mój wpis dotyczący wychwalanej przez Pana osoby Marszałka (a raczej "marszałka", bo podobno sam mianował siebie marszałkiem), pod Pana komentarzem. Też chciałbym być dumny z tak dobrze komponującej się na obrazach postaci (szczególnie z Kasztanką), powieszonej na ścianie w gabinecie, gdzieś tam niedaleko biurka, ale jakoś nie mogę identyfikować się z powodu - nazwijmy to - jego bardzo ciężkich grzechów. Nie robię tego także w trosce o moje Zbawienie w Chrystusie, by np w oczach innych, nie gloryfikować jego zbrodni. Oto ten wpis:

  Szanowny Panie Profesorze, będę bardzo wdzięczny jeżeli Pan zdementuje przynajmniej część zarzutów stawianych Piłsudskiemu w poniższym artykule:
  https://marucha.wordpress.com/2012/07/04/prawda-o-pilsudskim/
  Pozdrawiam
 • @Przyszła Polska 18:58:44
  Uwaga, perfidne kłamstwo autora co do głosowania. Głosowanie nr 14 było najważniejsze, ponieważ dotyczyło odrzucenia ustawy już w pierwszym głosowaniu, gdyby nie ja i Robert Strąk, gdzie wpadłiśmy na pomysł aby powołać specjalną komisję do rozpatrzenia tej ustawy, ponieważ PIS chciał przejść do II czytania tej ustawy i gdyby nie było wniosku o KN to ustawa przegłosowana byłą by bez prac w komisji. Przekonaliśmy do tego Samoo, PO, PSL no i PIS z strachu głosował z nami.
  Ale właśnie to 14 głosowanie jest jak najbardziej wiarygodne, ponieważ tylko kilku posłów było za wyrzuceniem do kosza ,,oddania" 65 mld $.
  Ustawę obiecał J. Kaczyński jak był w Usraelu, wtedy też zgodził się na wysłanie 2,5 tys. żołnierzy polskich na wojnę do Afganistanu.
  GŁOSOWANIE Nr 14 - POSIEDZENIE 24.
  Dnia 08-09-2006 Godz. 09:20

  Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia

  Głosowanie nad przyjęciem wniosku o odrzucenie w pierwszym czytaniu rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133

  Głosowało - 419 Za - 35 Przeciw - 381 Wstrzymało się - 3 Nie głosowało - 41
  Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PiS 155 146 1 145 - 9
  PO 131 118 - 117 1 13
  SLD 55 45 - 45 - 10
  Samoobrona 53 51 4 47 - 2
  LPR 29 28 27 - 1 1
  PSL 25 20 - 19 1 5
  niez. 7 6 - 6 - 1
  NKP 5 5 3 2 - -
 • Apologecie syjonistycznego PiS przypomnę raz jeszcze
  Dnia 08.09.2006 marszałek sejmu, M. Jurek zmienił porządek obrad wprowadzając pod obrady projekt ustawy o zwrocie Żydom 15% wartości ich majątków z przed 01.09.1939 r. Tego samego dnia, 08.09.2006 Sejm RP skierował ten projekt do komisji sejmowej. Już 10.09.2006 prezydent RP, L. Kaczyński chwalił się tą (projektowaną) ustawą u naszych najlepszych przyjaciół w Izraelu. Swoją radością z w/w ustawy podzielił się także 18.09.2006 w Nowym Yorku na śniadaniu z zaprzyjaźnioną diasporą żydowską.

  Po wizycie w Polsce 27.02.2007 r. Żydów z WJC, żądających wypłaty 65 mld $ odszkodowań za utracone majątki, wśród czynników rządowych powstał projekt wypłaty 20% tej kwoty w naturze (w ziemi), ponieważ budżet RP jest biedny, a Skarb Państwa pusty.
 • @Rzeczpospolita 23:31:48
  Tak to prawda, ale ci co byli za ,,oddaniem" 65 mld$ żydom, opowiedzieli się w głosowaniu nr. 14, głosowanie nr.15 dotyczyło o przekazanie ustawy do komisji.
  Uwaga, gdyby nie skierowana ustawa do komisji, Jurek by miał zamiar przejść do II czytania tej ustawy czyli bez dyskusji ustawa w II czytaniu została by uchwalona.
  Dopiero ja z Strąkiem prowadziłęm rozmowy z Samoo, PSL, PO, żeby rozmydlic sprawe proponowaliśmu prace w komisji, tylko dlatego, żeby nie została uchwalona. Efekt ustawa została rozmydlowa w komisji, także nie została uchwalona.
  Trzeba znać procedury sejmowe oraz regulamin sejmu, żeby to zrozumieć.
  Oczywiscie, że L& J Kaczyńscy w sposób pilny i natarczywy chcieli ,,zgodnie z ustawa" szybko ,,oodać" majątek Polski żydom warty 65 mld $.
 • Komentarze
  Sposób w jaki pisanych jest większość komentarzy (łącznie z tym u góry), wskazuje na manipulację albo brak odpowiednich kwalifikacji piszących. Miesza się fakty i ustawy. Operuje się ogólnikami. Jeżeli już ktoś chciałby zaspokoić żądania lobby z Nowego Jorku w sprawie 65 Miliardów, to są to były prezydent Komorowski, elity PO i środowisko Gazety Wyborczej, ale nie PiS. Jak można działać w polityce bez właściwego rozpoznania kto jest potencjalnym wrogiem, a kto przyjacielem, a jednocześnie nie być odpornym na zakłamanie i manipulację. Ludzie otwórzcie oczy, PiS ma może swoje wady i popełnił w przeszłości błędy, ale obecnie, jest to jedyna partia polityczna, która jest w stanie bronić Polski i wyprowadzic kraj z zapaści. Dlatego powinna otrzymać zdecydowanie poparcie w tych wyborach i kredyt zaufania od wyborców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031