Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dnia 25 października idziemy do wyborów i głosujemy na Prawo i Sprawiedliwość. To najbardziej rozsądny wybór w obecnej sytuacji.

Kampania wyborcza wchodzi w decydującą fazę, do wyborów parlamentarnych został tydzień. 25 października wyborcy zdecydują o zmianie lub kontynuacji - albo zwycięży obóz zmiany skupiony wokół Prawa i Sprawiedliwości, albo zawiąże się koalicja na rzecz obrony status quo z Platformą Obywatelską w roli głównej. Pierwszy wariant oznacza rozpoczęcie koniecznej naprawy państwa, stopniową poprawę losu ogółu obywateli oraz samodzielność na arenie międzynarodowej, drugi rozprzężenie, a miejscami gnicie struktur państwa, umocnienie oligarchii i zależność od największych graczy w UE. Polska naprawdę jest na zakręcie. Wystarczy rzut oka choćby na problemy demograficzne, gwałtowny przyrost zadłużenia, stan mediów publicznych, a także liczne afery ludzi obecnej władzy, żeby przyznać rację znanemu strongmanowi Mariuszowi Pudzianowskiemu, który stwierdził ostatnio, że „albo się ogarniemy, albo zostaną zgliszcza”. Platforma i jej sprzymierzeńcy za wszelką cenę chcą się utrzymać przy władzy. Czują się właścicielami Polski, rozsmakowali się w próżniaczym życiu na koszt podatnika, część z nich boi się odpowiedzialności. Żeby wszystko zostało po staremu straszą Polaków perspektywą zmiany, nadają jej karykaturalny, przerażający kształt. Są żywo zainteresowani biernością społeczeństwa. Pragną, by głosy niezadowolonych rozproszyły się; w szczególności, żeby padły na komitety wyborcze, które nie przekroczą progu wyborczego. W chwili, gdy decyduje się los Polski, nie może się zmarnować żaden głos obywatela zatroskanego o los Rzeczypospolitej. Rozum każe głosować na listę nr 1 czyli Prawa i Sprawiedliwości, ... głównej partii opozycyjnej, która zbudowała szerokie prawicowe porozumienie, i która też - co warto podkreślić - ma program dobrej zmiany i ludzi zdolnych go realizować. Krytyka aktualnie rządzących może przykuć się na polityczne aktywa w postaci licznych mandatów w Sejmie i Senacie (jeśli głosy otrzyma lista PiS), może też przynieść niewielką lub wręcz żadną korzyść (jeśli głosy padną na małe komitety wyborcze walczące o przekroczenie progu wyborczego - KWW Kukiz’15, KW KORWiN ). Jeśli chce się zmian w Polsce i odsunięcia Platformy od władzy to nie można głosować na komitety wyborcze, które zarejestrowały się w mniej niż połowie okręgów wyborczych (KWW JOW Bezpartyjni Samorządowcy, KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże”, KWW Zbigniewa Stonogi). Głosy oddane na te komitety - ku uciesze obecnej władzy i jej medialnych akolitów np. „Gazety Wyborczej” - zostaną po prostu zmarnowane.
Ważą się losy naszego kraju. W chwili próby prywatne ambicje muszą ustąpić trosce o dobro wspólne. Jest wielka szansa na zmianę w Polsce. Nie wolno nam jej przegrać.
Roman Kowalczyk
 

KOMENTARZE

 • ------------ no to ! głosujmy
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/126608,final-zydowskiej-hucpy-wyborczej-tuz-tuz
 • PiS program ma i to niejeden
  Jak na poważna partie opozycyjna przystało.

  Szkoda tylko, ze jednym z tych programów jest program, okaleczania, sterylizacji i depopulacji narodu polskiego poprzez przymusowe szczepienia, o których szkodliwości juz nawet wróble na dachach ćwierkają.
 • No to ! głosujmy, ale bez ironii bowiem to nie jest do końca tak ...
  To nie jest do końca tak jak nam się często wydaje. W polityce trzeba być bacznym obserwatorem i realistą, a ponadto należy myśleć w kategoriach interesów, które są innego rodzaju niż nasze własne … Dajmy więc teraz szanse PiSowi, ale bacznie obserwujmy wszystkie jego działania i przygotujmy siły na zamiary, ale muszą to być większe i bardziej polskie siły niż reprezentowane obecnie przez panów Kukiza, Kowalskiego, Korwina, czy Brauna...
 • @Przyszła Polska 15:41:12
  To byłaby klarowna sytuacja.
  Prezydent z PIS-u.
  Rząd z PIS-u.
  Wtedy już wszyscy będą wiedzieć, że to wszystko ta sama klika pracująca dla "starszych i mądrzejszych".
  A jak już opadną wszystkie złudzenia to wtedy pogonią Polaków na Moskwę.
  Przecież na kogoś trzeba będzie zwalić winę...
  Już się Imperium szatana o to postara.
 • @Robik 16:01:57
  Tak warto podjąć taką próbę i poprzeć oraz przetestować PiS do końca, szczególnie w obecnej sytuacji kiedy PO, Nowoczesna itd. to ruina Polski. A międzyczasie przygotować pierwszą kadrową. Nie jestesmy aż tak wielkimi pesymistami.
 • @Przyszła Polska 16:15:20
  Oni już byli testowani.
  Sława Ukrainie!!!!
 • @Robik 16:44:31
  Której Ukrainie? Czy każda Ukraina zasługuje na sławę? A jak winny wyglądac relacje z Polską? Czy Polakom też należy się sława?
 • @
  Taak, PiS to nadzieja kraju.
  nie wiem czy to prawda, ale z tego wynika, że PiS celowo przegrywa wybory, aby utrzymać się przy władzy:
  http://www.gazetawarszawska.com/politics/2402-rozdziobia-nas-kruki-i-wrony

  Mniejszość niemiecka oburzona incydentem z udziałem kandydata PiS

  Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców (TSKN) na Śląsku Opolskim jest oburzone incydentem, do którego doszło podczas kiermaszu w Krapkowicach. Kandydat PiS do Sejmu przerwał tam występ młodzieży mówiąc, że nie życzy sobie, by śpiewano po niemiecku.  Kandydat na posła z listy PiS Bartłomiej Morawski na spotkaniu z Beatą Szydło Kandydat na posła z listy PiS Bartłomiej Morawski na spotkaniu z Beatą Szydło (Facebook/Beata Szydło

  W przesłanym mediom w poniedziałek stanowisku zarząd TSKN relacjonował, że w trakcie występu duetu nastolatków odbywającego się w języku niemieckim do młodych artystów ze środowiska mniejszości niemieckiej "bezceremonialnie" podszedł kandydat PiS do Sejmu Bartłomiej Morawski i "zakazał im dalszego śpiewania po niemiecku argumentując to faktem, iż 'tu jest Polska' i on sobie tego nie życzy".

  Zarząd TSKN wyraził w stanowisku swoje oburzenie incydentem i uznał go za naganny. "Takie zachowania kandydata na Posła RP wobec 16-letnich dzieci budzi nasz zdecydowany sprzeciw" - czytamy w piśmie TSKN.

  "Incydent ten pokazał w sposób jednoznaczny, że prawa kulturowe i językowe mniejszości, które są chronione w Polsce nie tylko Konstytucją czy Ustawą o mniejszościach, ale również ratyfikowanymi przez Polskę Europejską Konwencją o ochronie praw mniejszości i Europejską Kartą języków mniejszościowych i regionalnych, nie chronią nas przed niebezpieczeństwami populistycznej polityki" - podkreślono.

  TSKN, jak czytamy, "ostrzega przed głosowaniem na tego kandydata i jego partię", bo - jak uznano - "incydent ten w okresie przedwyborczym jest ostrzeżeniem przed groźbą utraty tak długo zdobywanego poziomu tolerancji w Polsce".

  Sprawa trafi do prokuratury?

  TSKN poinformował też, że o niedzielnym incydencie zawiadomione zostaną "odpowiednie organy ścigania". Szef Towarzystwa Rafał Bartek powiedział, że zawiadomienie w tej sprawie najprawdopodobniej trafi do Prokuratury Okręgowej w Opolu. Mniejszość zapowiedziała też konferencję prasową z udziałem duetu nastolatków na poniedziałek po południu.

  Przewodnicząca Związku i przedstawicielka mniejszości Maria Żmija-Glombik (kandydująca do parlamentu z listy PO) powiedziała w niedzielę, że po incydencie podeszła do Morawskiego i zwróciła uwagę na jego zachowanie. - Wtedy on zaczął się na mnie wydzierać, że nie życzy sobie śpiewania po niemiecku. Powiedziałam, że to otwarta impreza i każdy może na nią przyjść, zaśpiewać i posłuchać, a jeśli jemu coś się nie podoba, to może wyjść - relacjonowała Maria Żmija-Glombik.

  Morawski: Nie byłoby problemu, gdyby śpiewali też po angielsku

  Morawski przyznał, że interweniował w trakcie występu młodzieży, bo w jego przekonaniu Kiermasz był "imprezą wszystkich, a nie tylko mniejszości niemieckiej". Relacjonował, że po kilku piosenkach podszedł do osoby, która je wykonywała i zapytał "czy nie mają jakichś utworów po polsku". - Na co ta pani powiedziała, że nie, bo to jest zespół mniejszości niemieckiej - opowiada Morawski.  Zapewnił jednocześnie, że nie widziałby problemu, gdyby na kiermaszu były też śpiewane utwory np. po angielsku i polsku. Pytany w poniedziałek, czy użył sformułowania "tu jest Polska" powiedział, że "nie pamięta, aczkolwiek jest tutaj Polska i mógłby go użyć".

  Morawski dodał, że to szefowa Związku Śląskich Kobiet Wiejskich "zaczęła go atakować" i pytać "czy coś ma przeciw piosenkom niemieckim". Zapewnił, że nie bo "ma połowę rodziny i wielu przyjaciół w Niemczech" i nie miał nic przeciwko niemieckim piosenkom podczas odbywającego się w weekend w Krapkowicach Oktoberfestu. Jak dodał, przeprosił Żmiję-Glombik na wypadek "jeśli w ferworze emocji mówił nieco za głośno" i tym uraził organizatorkę.

  "Mój pradziadek walczył w Powstaniach Śląskich"

  Według Morawskiego niedzielny Kiermasz był imprezą organizowaną przez powiat, a nie przez mniejszość niemiecką. - Nie jestem przeciwnikiem mniejszości niemieckiej, aczkolwiek patrząc na to, co oni robią na Opolszczyźnie, to zachowują się dosyć buńczucznie i niegospodarnie - podkreślił.

  - Jestem Polakiem i po to mój pradziadek walczył w Powstaniach Śląskich, żebyśmy na polskich imprezach nie musieli słuchać tylko i wyłącznie niemieckiej muzyki - dodał Morawski. - Chodzi o to, żeby polska impreza była albo po polsku albo w różnych językach - dodał.

  Starosta: tak zachowywać się nie powinno

  Starosta krapkowicki Maciej Sonik stwierdził, że bezpośrednim świadkiem niedzielnego zdarzenia nie był, ale w Kiermaszu uczestniczył. Rozmawiał chwilę po tym zdarzeniu z rodzicami dziewczyny występującej na scenie, której Morawski zwrócił uwagę.

  Sonik przyznał, że dziewczyna była bardzo roztrzęsiona. Jego zdaniem, "nawet w czasie kampanii wyborczej, nawet jak ktoś jest z PiS i szczególnie w miejscu takim jak Krapkowice - wielokulturowym i różnorodnym narodowościowo - tak zachowywać się nie powinno". - A w ogóle nie znajduję uzasadnienia, że w takiej sprawie i w taki sposób dorosły zwraca się do dziecka - podkreślił Sonik.

  "Typowa próba zrobienia z igły wideł"

  Szef PiS na Opolszczyźnie poseł Sławomir Kłosowski zapewnił, że o incydencie w Krapkowicach rozmawiał już z Morawskim i jeszcze jednym uczestnikiem zdarzenia związanym z PiS. Według posła stanowisko TSKN to "typowa próba zrobienia z igły wideł". - Panowie (z PiS) nie zaprzeczają, że doszło do incydentu. Natomiast zupełnie inaczej go komentują i przedstawiają - jako bardzo delikatną i kulturalną prośbę skierowaną do wykonawców, czy można liczyć na wykonawstwo jakichś piosenek w języku polskim - mówił Kłosowski.

  W jego przekonaniu jest to "nieładna próba wykorzystania tego incydentu do celów politycznych" przez mniejszość niemiecką. - Naprawdę, nie służy to pojednaniu polsko-niemieckiemu i doradzam, by nie eskalować tego napięcia na Śląsku Opolskim, bo to nikomu tu nie służy - zaznaczył Kłosowski.

  Jak ocenił, "nauką na przyszłość" powinno być to, by przy tego typu imprezach odpowiedzialnymi za ich organizację nie czynić kandydatów w wyborach parlamentarnych. - To błąd organizatorów, który leży u podstaw tej całej sytuacji - uznał poseł PiS.  Do incydentu doszło w niedzielę po południu na IV Kiermaszu Jesiennych Smaków Domowych zorganizowanym przez Związek Śląskich Kobiet Wiejskich, który odbył się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Śląskich w Krapkowicach. Kiermasz współorganizowało starostwo w Krapkowicach.  pap


  To przypadek, że to się wydarzyło na tydzień przed wyborami, co nie?

  Żydowscy politycy rządzący Polską chcą nas zniszczyć nie tylko fizycznie, nie tylko w 3 wymiarach, ale też w czasoprzestrzeni. Oni chcą żeby znienawidził nas CAŁY świat. Nie dosyć że nas okradli, to odwalają głupie akcje, tak aby wszyscy się odwrócili od Polski (wspieranie Majdanu, złamanie solidarności Grupy Wyszehradzkiej przez Kopaczkę, ten incydent.) Chodzi o to żeby żaden naród nie czuł współczucia czy sympatii wobec Polaków, jeżeli powstanie Judeopolonia i będziemy systematycznie mordowani. Nie tylko chcą nas zniszczyć - oni chcą nas wymazać z historii!
 • @Przyszła Polska 17:06:59
  Wy jesteście za ,czy przeciw ?. http://www.pch24.pl/co-mowia-zydzi-w-polsce-i-internauci-z-diaspory-o-wypowiedzi-szefa-fbi-,35277,i.html
 • @Robik 16:44:31
  Sało ukrainie , hirojom wała . Banderlandii stanowcze NIE . https://www.youtube.com/watch?v=7nrxYhbH1Bo
 • @Przyszła Polska
  Jak tak ma być to ja wysiadam .Jesteście za czy przeciw ?. http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-ks-isakowicz-majdan-przyjazn-z-diablem-tragiczny-blad-polski,nId,1096498#
 • @Przyszła Polska 17:06:59
  Ta "sława"... to była ironicznie.
  Na Ukrainie PIS-owcy wykonywali zlecenie Imperium Szatana więc my już wiemy jak będą postępować kiedy wygrają wybory. Nie musimy czekać na kiedy zaczną rządzić żeby ich "przetestować".
 • @Robik 00:57:49
  To uproszczenia myslowe. Czarnecki na Majdanie dzialal zgodnie ze swoimi przekonaniami oraz glosami doradcow. PiS to jedyna sila, ktora moze wyprowadzic obecnie Polske z zapasci, a Polska to wartosc. A co do Ukrainy to prosze sie nad tym dokladnie zastanowic. Co Ukraina moze das Polsce i swiatu. Slawa wyplywa ze sluzenia innym, a nie sobie. Innymi slowy wyplywa z serca.
 • Na wszystkich tylko nie PiS
  Dla PiS prawda, to coś nieznanego. Liczba kłamstw udowodnionych sądownie osiąga prawie 50, a ile było takich, co nikt ich nie ścigał? Jak mój brat będzie prezydentem, to ja nie będę premierem, Marcinkiewicz, teraz Szydło premierem na 4 lata. Kaczyński jest tak zakłamany, że nie odróżnia prawdy od kłamstwa. Trolle PIS wypisują ilu to przyjedzie uchodźców do Polski. Za czasów rządów PIS do Polski sprowadzono 9 tys uchodźców z Czeczeni. PO-PSL chce ściągnąć 7 tys. Kaczyński bredzi o chorobach itd. przy Czeczenach się nie bał?

  PiS rządziło i rządziło tak źle, że przez 8 lat Polacy pokazywali im miejsce w szeregu. Afery prawdziwe, sztucznie tworzone afery jak Agent Tomek i willa Kwaśniewskich, opłacanie pań do towarzystwa z pieniędzy podatnika, pijaństwa w Sejmie, jak Kruk, Dorn. Kradli nie mając nawet władzy, jak kilometrówki nie mając samochodu a nawet w przypadku Pawłowicz nie mając również prawa jazdy. Wycieczki tanimi liniami, by pić nie załatwiać spraw służbowych jak trzech w Hiszpanii, za to pobrano pieniądze na przejazd samochodem. Nie wybiera się drugi raz tych co się nie sprawdzili.
 • @Zawisza Niebieski 12:29:26
  Czy seguruje Pan, ze lepiej glosowac na PO? A jak nie na PiS to czy jest dzisiaj inna realna alternatywa wobec PO? Proponujemy glosowac teraz na PiS a do tematu alternatyw wrocic po wyborach bo obecnie takich faktycznie nie ma.
 • @Przyszła Polska 13:40:22
  PO-PiS istnieje, żadną realną alternatywą dla PO nie jest PiS a PiS dla PO. Jedni są reprezentantami korporacji w UE, drudzy reprezentantami Izraela i USA, więc jaka to alternatywa dla Polski? Alternatywę dla Polski osobiście widział bym to tak, PIS wygra w sposób uniemożliwiający utworzenie rządu, rząd mniejszościowy PIS przypomni społeczeństwo to co widzieliśmy podczas 2 lat rządów PiS a dziś część społeczeństwa nie pamięta, młodzi byli za młodzi, by pamiętać. Wtedy gdy będą pamiętane rządy PO i rządy PiS (gdyby doszło do wcześniejszych wyborów) do głosu dojdzie nowa siła, może wreszcie pro-Polska. Nie ma innej drogi, gdy Polacy nie rozumieją, że PO-PiS to układ okrągłostołowy. Teraz trzeba zadbać, by do sejmu weszło kilka partii i by PiS nie miał samodzielnej władzy, gdyż wtedy nas zniszczą. Długi względem Rydzyka, oczekiwania KRK, pomysły w stylu port lotniczy w Radomiu, z którego odleciał 1 samolot. Obciążono miasto, miasto się nie rozwija a na lotnisku lądują tylko gawrony.
 • @Zawisza Niebieski 14:01:07
  Mamy inne zdanie. Jest realna roznica pomiedzy PiS i PO moralna i polityczna. PO jest skorumpowana i prowadzi polityke kompletnego podporzadkowania Polski wobec UE i wiekiego miedzynarodowego kapitalu. PiS ma swoje wady, ale nie jest skorumpowany. W przeszlosci moze popelnial bledy, ale teraz nalezy sie spodziewac, ze bedzie bronil intersow Polski. Jest mozliwa pewna zaleznosc od USA, ale nie bedzie to polityka wasala typu PO. PiS musi uzyskac zdecydowana wiekszosc w tych wyborach aby mogl skuteczne sprawowac wladze i worowadzac odpowiednie rereformy. Slaba pozycja PiS bylaby dla Polski obecnie bardzo szkodliwa, a wiec trzeba zdecydowanie poprzec PiS w wyborach. Przyszla Pollska nie ma zadnych interesow wlasnych w popieraniu PiS. Nikt z nas ani nie otrzymal ani nie otrzyma z PiSu zadnej propozycji. Oni maja swoich ludzi. Poparcie PP dla PiS wynika ze staroswieckiego patriotyzmu i poczucia interesu narodowego. To poparcie jest tylko na te wybory i tylko na jedna kadencje.
 • @Przyszła Polska 17:47:33
  Moralnej różnicy nie ma żadnej, politycznie to po prostu odwołują się do różnych elektoratów, wybrali dwa najliczniejsze, ludzi chcących rządów liberalnych i ludzi o poglądach katolicko-prawicowo-populistycznych (PiS).
  Mówisz o korupcji, do korupcji ważne jest zajmowane stanowisko, które umożliwia podejmowanie decyzji korzystnych dla korumpującego. PiS takich stanowisk ma niewiele, trochę w gminach. Za to mimo, że nie mieli władzy sięgali brudną ręką po nie swoje pieniądze, jak kilometrówki. wycieczki turystyczne, afera Skok.
  PiS nie ma moralnego prawa rządzić w Polsce, ale decydują wyborcy. W Polsce musi dojść do szybkiego odstawienia elit, a zmiany wymagają, by ponowne rozdanie kart nastąpiło niedługo po wyborach, by ludzie pamiętali rządy PO i PIS. Za 4 lata możemy znów oddać władzę PO, czyli w sumie ci sami ludzie, będą nami rządzili. bo nie rządzi Kaczyński, czy Kopacz, rządzący są ukryci. Układ dzisiejszy dąży do układu amerykańskiego 2 partie a różnice między nimi nieznaczne.
 • @Zawisza Niebieski 12:03:53
  Po tych wyborach PO zniknie faktycznie z powierzchni politycznej, podobnie jak wczesniej SLD. To pokazuje, ze w narodzie polskim jest jeszcze duzo zdrowej swiadomosci politycznej, i ze nie zostalismy kompletnie wymanipulowani jak mieszkancy Europy Zachodniej czy Amerykanie. Pozostanie wiec na scenie tylko PIS i pojawi sie proznia. Dopiero wtedy zacznie sie pojawiac mozliwosc zaistnienia dla ugrupowan niesystemowych, szczegolnie, ze PiS zacznie popelniac bledy. Jestesmy wiec optymistami co do przyszlosci zycia politycznego w Polsce i co do Polski wogole. Polska bedzie jeszcze wielkim krajem. Ale teraz czas na PiS. Musi odegrac swoja role.
 • @Lotna 15:32:20
  O ten program walczył i ustawę podpisał Bronisław Komorowski.
  Wróble ćwierkają a na poważnie to tylko one ćwierkają.
  A po ostatniej debacie liderów można stwierdzić, że tylko PiS, Kukiz i Korwin chcą dobrych zmian dla Polaków, pozostali albo nie chcą albo sami się pogubili w dążeniu do władzy.
 • PiS czy PO - a co za róznica?
  PiS i Kaczyński to odłam bandy komuchów, na polecenie bezpieki udających „Prawicę”. Tak postanowiono przy „Okrągłym Stole”. rewolucja w Polsce była fikcją a przejęcie władzy nastąpiło w uzgodnieniu z komunistami i przy założeniu nie wchodzenia im w interes.

  Antypatriotyzm Prawa i Sprawiedliwości jest o tyle perfidny, że nie ma charakteru jawnego i otwartego. W przypadku Palikotów, Milerów, Kopaczów sprawa jest jasna jak słońce: ani Januszek, ani jego poplecznicy nie próbują udawać patriotów (którymi nie są). Z PiS-em jest nieco trudniej, gdyż przedstawiciele tej partii sięgają po patriotyczną retorykę, widocznie wierząc, że zatroskana o Polskę część społeczeństwa da się na to nabrać.

  Niestety, fałszywy patriotyzm Jarosława Kaczyńskiego i jego świty rzeczywiście bywa odbierany jako coś szczerego i autentycznego. Powoduje to, że propolscy, ale odurzeni propagandą ludzie “karmią” to stronnictwo swoimi ciepłymi komentarzami, wyborczymi głosami i ulicznymi okrzykami. Oddają swoje serce grupie, która na to nie zasługuje i która nie pozwala się rozwinąć bardziej ideowym formacjom. pis i Kaczyński to ta sama władza tylko w innej odsłonie  Nazwy Partii nie niosą ze sobą żadnej treści ideologicznej( Platformą Obywatelską czy Prawem i Sprawiedliwością mogły by się nazwać wszystkie partie- od skrajnie lewackich po skrajna prawice).
  Obie partie mają charakter wodzowski- wszystko kręci się wokół liderów

  -Obie partie uznają się za prawicowe.
  -Obie partie uznają się za Chrześcijańskie
  -Obie partie twierdzą, że są wolnorynkowe
  -Obie partie chcą wzrostu wynagrodzeń w strefie budżetowej
  -Obie partie twierdza, że chcą obniżyć podatki
  -Obie partie mówią o wielkiej potrzebie zmian w konstytucji.
  -Obie partie nie pokusiły się dotychczas o zmianę konstytucji, za wyjątkiem sprawy aborcji i aresztowań.
  -Obie partie twierdzą, że należy walczyć z klientelizmem i nepotyzmem
  -Obie partie obsadzają wszystkie możliwe urzędy „swoimi” ludźmi.

  -Obie partie pozbywają się ze swoich szeregów ludzi krytykujących władze partyjne.
  -Obie partie twierdzą, że należy zamknąć drzwi do Sejmu oszustom i kryminalistom
  -Mimo tego obie partie wchodzą w koalicje z partiami cwaniaków i oszustów takimi jak Samoobrona, LPR czy PSL
  -Obie partie nie zamierzają zlikwidować KRUSU BO zawierają koalicje z partiami wiejskimi jak Samoobrona, czy PSL

  -Obie partie uznają się za partie postsolidarnościowe( przypomnę, że dzisiaj to nawet Wojtek Olejniczak twierdzi, że Solidarność miała na niego wielki wpływ)
  -Nie przeszkadza to obydwu partiom w przyjmowaniu byłych wybitnych działaczy PZPR jak: K.Karski, W. Jasiński , A.Olechowski( nawet współzałożyciel PO)

  -Obie partie składały liczne demagogiczne obietnice wyborcze( 3 miliony mieszkań, cud gospodarczy Których to obie partie nie są w stanie zrealizować Społeczeństwo nie jest w stanie obydwu partii z takich obietnic rozliczyć- bo nie ma jak!
  -Obie partie powstały na gruzach AWS
  -Obie partie krytykują dziś reformy AWS. Mimo że członkowie obydwu partii są za nie odpowiedzialni
  -Za rządów obydwu partii ministrem był Radosław Sikorski

  -Obydwie partie sprawiają, więc że polska polityka jest po****na. Albo po prostu zakłamana jak cholera
  -Obie partie są też ze sobą w wielkim konflikcie Obie partie nie przyznają się jednak, że to one zaczęły ten konflikt
  -Obie oskarżają się nawzajem o wszystko łącznie z grademi nieoczekiwanymi opadami Tworzą, więc obie partie dalej ten konflikt, który szkodzi Polsce. I obie partie wiedzą, że konflikt ten jest bezsensowny, ale rentowny I wiedzą ze dzięki niemu stale będą miały te parę procent więcej

  W obydwu partiach była pani Nelly Rokita
  -Obydwie partie poparły traktat akcesyjny do UE
  -Obie partie twierdzą że interesuje ich wolna i niezależna Polska Mimo tego obydwie partie popierają Traktat Lizboński
  -A wracają jeszcze do liderów partii: obydwaj byli premierami
  -Obydwie partie mają tak zwanych: niezależnych specjalistów Obydwie jednak nigdy nie pokusiły się na ujawnienie ich nazwisk

  -A teraz troche poważniej: środowiska obydwu partii uczestniczyły w obradach okrągłego stołu
  -Obydwie więc partie tworzyły tak naprawdę system III RP
  -Obydwie partie wysłały polskich chłopców do Iraku i Afganistanu
  -Obydwie więc najpierw zaangażowały się ( mniej lub bardziej) w budowę IIIRP a potem ogłosiły program jej na prawy

  -Obie partie wykorzystują efekty pracy CBA i ABW w polityce zamiast w prokuratorze.

  -Obie partie wpusciły w machinę sejmową kilka dobrych ustaw źle zapisanych a potem udowadnianiały całemu światu, że były dobre tylko agenci kontratakują (np. sprawa lustracji).
  -Obie partie obniżyły rangę sądu, w tym TK
  AntyTaniePaństwo i brak reform finansów publicznych.

  -Obie partie wciąż robią Polaków w konia
  I ludzie dalej im wierzą…. Ale ja im nie wierzę
 • Polacy! Głosujcie na wszystkich byle nie na "bandę czworga"
  http://m.neon24.pl/6cc1c49ef385de328a5548cbbf88a377,14,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031