Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Bezsens bojkotowania wyborów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybór między Dudą a Komorowskim to najpoważniejszy i najbardziej dalekosiężny w skutkach wybór ostatniego 25 lecia.

 

Bojkotowanie wyborów to bezsens bo i tak się odbędą. Kto mówi, że nie będę głosował bo nie mam na kogo, faktycznie głosuje tak i tak, bo wybór zostanie dokonany, ale pozbywa się własnego głosu. Trzeba sobie zdawać sprawę, że kolejne pięć lat Komorowskiego to byłaby tragedia dla Polski. W ciągu najbliższego roku nie mielibyśmy już Lasów Państwowych i ostatnich resztek polskich przedsiębiorstw jakie się jeszcze ostały. Wybór między Dudą a Komorowskim to najpoważniejszy i najbardziej dalekosiężny w skutkach wybór ostatniego 25 lecia.
 
Przyszła Polska apeluje o aktywny udział w głosowaniu i oddanie głosów na Andrzeja Dudę w drugiej turze wyborów prezydenckich. Realizacja programu jaki reprezetuje sobą Andrzej Duda daje szansę na przyszły rozwój Polski. 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Bezsensem to było bojkotowanie pierwszej rundy wyborów gdzie właśnie wtedy ludzie powinni wzmożyć swoją polityczną inicjatywę. Druga tura bez względu na to kto wygra jest już przegrana czyli... whatever will go!
 • Bezsens....dla kogo???
  Zostalo dwoch kandydatow do plebiscytu..zadnego wyboru..oni juz sa wybrani.
  przedstawiaja sie debatujc:-___
  polega to na tym,
  ze jeden drugiego publicznie w TiVI oskarza o nieudolnosc, oszukiwanie, kretactwo, afery, zlodziejstwo, korupcje, szkodzenie narodowi... etc....
  Obydwaj mowia prawde, cala prawde i tylko prawde....
  Zamiast uznac winnymi , odczytac wyrok i powiesic za lby.....
  Ci z sensem wiekszego oszusta... mianuja Prezydentem Polski..... dziwiac sie za chwile, ze wszystko do dooopy...a wladza prezydencka przedewszystkim./././.
  Gdzie tu sens?????? Do tego robia to samo.... co piec lat:-)))) i oczekuja za kazdym razem "poprawy" :-0)))))
 • Pewien madry Czlowiek zuwazyl: cyt:
  Duda:
  To ja mam być prezydentem RP i to ja będę odpowiadał za to, jak będę działał. To, że jesteśmy w UE to nasz sukces, ale tam trzeba się cały czas ubiegać o nasze interesy, bez kompleksów, które widać teraz na każdym kroku.”

  http://polska.newsweek.pl/debata-prezydencka-2015-komorowski-duda-w-tvn,artykuly,363611,1.html

  Kto Dudę namaścił i wskazał, że to on ma być prezydentem RP?
  Czyli namaścicielom Komorowski nie odpowiada.
  Czy to może być zapowiedzią fałszowania wyborów na rzecz Dudy, bo Duda ma być prezydentem i już?
  JB
 • Należy bojkotować wybory.
  Zaufanie do partii w Polsce wynosi 8%. Więcej jest nawet w Iraku.
  W Polsce głosuje ok 40% Polaków. Najmniej w świecie!
  Więcej argumentów przeciwko głosowaniu w komentarzach - link
  http://bibrus.neon24.pl/post/122463,grzegorz-braun-popiera-dude#comment_1169898
 • @RomanKa 04:48:03
  Kto "namaścił" Kaczyńskiego,Gajowego, a teraz Dudę ? ten sam chazar ajwaj.
  Elektorat ajwajaowy- to 4 mln chzarów ,ponad 500 tysiecy przesiedlonych z ukr,szabes-goye.
 • Lasy bankrutują. Od 1 maja 2016 r. nastąpi ich wyprzedaż.
  https://marucha.wordpress.com/2015/05/22/asy-bankrutuja-od-1-maja-2016-r-nastapi-ich-wyprzedaz/
  O bandyckim żydowskim zamachu na własność narodu – polskie lasy – pisaliśmy m.in. tu:
  https://marucha.wordpress.com/2015/02/26/lasy-na-skraju-wytrzymalosci/
  Metoda jest prosta, jak konstrukcja cepa: Lasy Państwowe obciąża się daninami przekraczającymi ich możliwości, co doprowadza do ich niewypłacalności, upadku i w konsekwencji wyprzedaży zagranicznym złodziejom za tzw. psie pieniądze.
  Aha… jeśli ktoś będzie miał czelność napisać, że Lasy Państwowe upadają z powodu niegospodarności wszystkiego, co państwowe – niech ma odwagę podać nazwisko i adres. Odszukam skurwysyna, jak mi Bóg miły.
  Admin


  Lasy bankrutują. Od 1 maja 2016 r. nastąpi ich wyprzedaż. Coraz więcej nadleśnictw traci płynność finansową – alarmował poseł Jan Szyszko (PiS) podczas zwołanej w Sejmie konferencji prasowej. Nie miał wątpliwości, iż jest to bezpośredni skutek nałożenia na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu oraz zwiększenia o 50 proc. podatku od obszarów tzw. lasów ochronnych, co w skali roku stanowi obciążenie o 60 mln złotych.

  Problemem nie jest tylko to, że część nadleśnictw nie reguluje swoich zobowiązań, ale ogromne koszty społeczne w postaci pozostawionych bez wynagrodzenia za ciężką pracę tysięcy robotników leśnych, wykonujących dotychczas swoje obowiązki (nota bene często w warunkach ekstremalnych) za 5 zł za godzinę.

  W tym kontekście należy spodziewać się, że te nadleśnictwa będą od 1 maja 2016 r., czyli od momentu uwolnienia w Polsce obrotu ziemią leśną i rolną, masowo przejmowane przez podmioty zagraniczne, które bez przeszkód będą mogły je wyciąć, a następnie wydobyć znajdujące się pod nimi pokłady bogactw naturalnych w postaci rud, kamienia, piasku czy minerałów.

  – Wskutek zabrania pieniędzy część nadleśnictw musi stać się bankrutem, zatem trafią one do sprzedaży. A kto je kupi? Kupi ten, kto ma pieniądze w układzie międzynarodowym – przewiduje Jan Szyszko.

  – 1,6 mld złotych zabrane lasom miało pójść na budowę dróg. Miały to być pieniądze znaczone, które posłużą do rozwoju infrastruktury drogowej w powiatach i gminach. Rok się skończył. Pytamy, które drogi są wybudowane?

  Rząd odpowiada, że niemożliwym jest stwierdzić, które drogi, ponieważ pieniądze się wymieszały. Kolejne kłamstwo i manipulacja rządu. My jako posłowie, organ kontrolny rządu, chcemy wiedzieć, gdzie te pieniądze zostały zainwestowane – podkreślał Dariusz Bąk (PiS). Jego zdaniem jest to kolejny przykład na działanie mające na celu poszerzanie biedy w Polsce.

  Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju zgromadziło już 2,5 mln podpisów pod wnioskiem o referendum ws. przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi, rząd jednak czyni wszystko, aby do powszechnego głosowania w tej sprawie nie doszło. Podobnie zresztą jak i do debaty na forum Sejmu, o co bezskutecznie wielokrotnie wnosili posłowie Prawa i Sprawiedliwości.

  Julia Nowicka
  http://www.prawy.pl/
 • @Stara Baba 03:58:09
  Jest różnica między przegraną a przegraną. Można trochę albo bardzo przegrać. Dlatego należy głosować na Andrzeja Dudę w II turze wyborów i powinny się do tego włączyć wszystkie środowiska "antysystemowe" oraz "antysystemowi" kandydaci na prezydenta. Jest to krok czysto pramatyczny mający na celu interes Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031