Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Głosujemy na Andrzeja Dudę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kocham Polskę i swój naród - dlatego zagłosuję na Andrzeja Dudę

Wybranie dr Andrzeja Dudy na Prezydenta RP jest gwaratem tego, że za pięć lat będziemy mieli nadal Polskie Lasy Państwowe. To tylko jedna z ważnych spraw. Zachęcamy do lektury pełnego tekstu, patrz:

 http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/kocham-polsk%C4%99-i-sw%C3%B3j-nar%C3%B3d-dlatego-zag%C5%82osuj%C4%99-na-andrzeja-dud%C4%99

O programie PiSu tutaj:

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/warto-by%C4%87-polakiem-i-warto-aby-polska-trwa%C5%82-o-kongresie-programowym-pis  

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • przyszła->poszła
  Bojkotować Wybory, Bojkotować Czosnkową Bandę Dudy I Bula
 • Bezsens bojkotowania wyborów
  Bojkotowanie wyborów to bezsens bo i tak się odbędą. Kto mówi, że nie będę głosował bo nie mam na kogo, faktycznie głosuje tak i tak, bo wybór zostanie dokonany, ale pozbywa się własnego głosu. Sądy na temat Dudy przedstawione powyżej są fałszywe. Trzeba sobie zdawać sprawę, że kolejne 5 lat Komorowskiego to byłaby tragedia dla Polski. W ciągu najbliższego roku nie mielibyśmy już Lasów Państwowych i ostatnich resztek polskich przedsiębiorstw jakie się jeszcze ostały. Wybór między Dudą a Komorowskim to najpoważniejszy i najbardziej dalekosiężny w skutkach wybór ostatniego 25 lecia.
 • @Przyszła Polska 03:29:50 - DZIĘKUJĘ PANU ZA TEN SZCZERY, CIEPŁY GŁOS
  Proszę o podanie personaliów - to znaczy imion, nazwisk, określenia środowiska popierającego Dudę. Za pięć lat ocenimy Państwa decyzję i rozliczymy Was. Nagrodzimy jeżeli macie rację, albo (niestety!) ukarzemy. No bo chyba się od odpowiedzialności nie będziecie uchylać, prawda?
  Miło mi będzie Państwa poznać.
  Ukłony.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:18:18
  Wiadomo kto jest liderem "Przyszłej Polski" a więc wszystko odbywa się jawnie. Apelujemy do przystąpienia do głosowania, nawet jeżeli jest to trudny wybór. Jest różnica między przegraną a przegraną. Można trochę albo bardzo przegrać. Dlatego należy głosować na Andrzeja Dudę w II turze wyborów i powinny się do tego włączyć wszystkie środowiska "antysystemowe" oraz "antysystemowi" kandydaci na prezydenta. Jest to krok czysto pramatyczny mający na celu interes Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031