Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Nadzieja na rozwój Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poparcie dr Andrzeja Dudy przez lidera „Przyszłej Polski”, wcześniej kandydata na Prezydenta RP, profesora Włodzimierza Korab-Karpowicza.

 

 
Prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz wydał oświadczenie, w którym gratuluje dr Andrzejowi Dudzie z powodu sukcesu odniesionego w pierwszej turze wyborów prezydenckich i zwraca się do swoich sympatyków oraz do wyborców Pawła Kukiza i Janusza Korwina Mikke o oddanie głosów na Andrzeja Dudę w drugiej turze wyborów.
 
Realizacja postulatów programowych PiS jakie reprezentuje sobą Andrzej Duda daje, zdaniem prof. Korab-Karpowicza, nadzieję na przyszły rozwój Polski. Do najważniejszych z nich zaliczył umocnienie rodziny, odbudowanie polskiego przemysłu, „nie” dla Euro, zwiększenie nakładów na naukę, wykorzystanie krajowych zasobów energetycznych, a także obronę ziemi i lasów przed wykupem przez obcy kapitał, ułatwienia dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz tworzenie nowych miejsc pracy.
 
Źródło informacji: Komitet Wyborczy „Przyszła Polska”
 

KOMENTARZE

 • Korab Karpowicz kim ON jest??
  zastanawiam się nad postacią pana niedoszłego kandydata Korab Karpowicza na prezydenta Polski Pan Korab Karpowicz nie zdołał zebrać wymaganych 100000 podpisów i w związku z tym udzielił w pierwszej turze poparcia JKM Obecnie pan KK udziela poparcia Andrzejowi Dudzie i zwraca się o to samo do obywateli Polaków Kim jest pan KK że ma czelność zwracania się do mnie bo ja przecież jestem Polakiem,abym popierał człowieka tego systemu. Panie Korab Karpowicz, udzielił pan poparcia w pierwszej turze JKM ,który wypowiadał się za sprzedażą lasów państwowych a teraz pan odwołuje się do postulatów kandydata żydo-PiSu a w tym do obrony lasów ?Czy to nie jest pomieszanie z poplątaniem z pana strony ??Dobrze że pan Korab Karpowicz jest wirtualnym politykiem i z jego zdaniem nikt się nie liczy ,poza nielicznymi których omamił albo po prostu kupił Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu Orban
 • Polityka jako gra
  Polityka jest bardziej skomplikowna niż to nam się wydaje. Faktycznie, polityka jako sztuka rządzenia, to gra, w której często nie mamy najlepszych kart. Polacy mają tendencje do idealizowania polityki i stąd takie skrajne wypowiedzi jak powyżej. W tej grze są jednak niektórzy politycy, które bronią wlasnego interesu państwa i stoją za dobrem wspólnym obywateli oraz ci, którzy mają na uwadze wyłącznie interes wlasny albo służą interesom obcym. Dla Przyszłej Polski najważniejsze jest: Polska silna, zamożna i prawdziwie wolna, a co do wyborów, w przypadku braku ideału, wybiera się mniejsze zło.
 • "Nadzieja na rozwój Polski"
  No cóż, nadzieja umiera ostatnia - ale cóż pozostaje Polakom, skoro nawet nie poparli najlepszego kandydata, aby mógł startować w wyborach?

  Trzeba się modlić, aby po 5 latach popisów któregokolwiek z kanmdydatów było jeszcze co zbierać...
 • @Lotna 19:26:16
  Jest różnica między przegraną a przegraną. Można trochę albo bardzo przegrać. Dlatego należy głosować na Andrzeja Dudę w II turze wyborów i powinny się do tego włączyć wszystkie środowiska "antysystemowe" oraz "antysystemowi" kandydaci na prezydenta. Jest to krok czysto pramatyczny mający na celu interes Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031