Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Przez stulecia służyć Polsce ... Włodzimierz Korab-Karpowicz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyszła Polska - Koniec rządów ludzi bez właściwych kwalifikacji i bez sumienia

 

"Pochodzę z rodziny, która przez stulecia służyła Polsce."
Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz
Patrz: http://przyszlapolska.pl/zyciorys.html
 
Kandydat na Prezydenta RP Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz jest jedną z najlepiej wykształconych osób w Polsce i ma chyba więcej praktycznych dokonań życiowych niż wszyscy kandydaci razem wzięci. Wystarczy dokładnie przeczytać życiorys. 

"Na moją wiedzę i umiejętności życiowe składa się wiele doświadczeń... Organizowałam duże rajdy studenckie ... . Na KULu byłem dwa razy dyrektorem znanego w latach siedemdziesiątych festiwalu kulturalnego „Kullages”. Potem ... założyłem Samorząd Studencki i w październiku 1980 zostałem wybrany Wiceprzewodniczącym NZS KUL...

Jednocześnie jeździłem po Ameryce z wykładami wspierającymi Solidarność w kraju. Byłem członkiem Towarzystwa Przyjaciół Solidarności w Vancouver... 

W roku 1991 wróciłem do kraju. Pełniłem funkcję Wiceprezydenta Miasta Gdańska, założyłem dwie placówki oświatowe, w tym Sopocką Szkołę Języka Polskiego dla cudzoziemców ... W okresie mojej pracy jako I Sekretarz Ambasady RP w Oslo ukończyłem pracę doktorską.

Wkrótce po uzyskaniu doktoratu na Oksfordzie rozpocząłem pracę dydaktyczną na zagranicznych uczelniach ... Znam bardzo dobrze język angielski oraz potrafię prowadzić skutecznie konwersacje w języku niemieckim i rosyjskim. Moje główne zainteresowania badawcze to filozofia polityki i polityka międzynarodowa... 

Wszystkie dokonania zawdzięczam uporowi i własnej pracy. Nigdy nie byłem stypendystą rządowym. Do moich umiejętności zaliczyć można nie tylko te związane z zawodami inżyniera, dyplomaty oraz profesora wyższej uczelni. Byłem też doradcą w firmach prywatnych oraz poznałem mechanizmy działania biznesu. Uczestniczyłem w spotkaniach wysokiej rangi polityków i dyplomatów na tematy międzynarodowe oraz oceniałem unijne projekty badawcze jako ekspert Komisji Europejskiej."

Jest to więc kwestia techniczna jak pomóc prof. Korab-Karpowiczowi w dotarciu do sfery publicznej i zakończyć w Polsce okres rządów ludzi bez właściwych kwalifikacji i bez sumienia.

Patrz: http://przyszlapolska.neon24.pl/post/120429,silna-prezydentura-i-przyszla-polska

KOMENTARZE

 • Podstawą
  i jedyną tak naprawdę istotną rzeczą w tej chwili jest zebranie tych 100 tys. podpisów.

  Ja i wielu innych o kandydacie dowiadujemy się 3,4 dni temu.

  Więcej piszę w komentarzu pod swoim wpisem ( a właściwie zajawce) o kandydacie Korab - Karpowiczu, który jest tu jeszcze widoczny na portalu.
 • Włodzimierz Korab-Karpowicz
  Czy popiera kierunek Orbana?
 • @CyprianPolak 09:00:06
  Widoczny, ale też nie za bardzo. W ogóle wydaje mi się, że Polakom nie zależy na dobrym prezydencie, wolą tańce w rytmie Dudy, albo Kukica, albo pajacowanie Komorowskiego.
  Jeśli oni dojdą do władzy, tio za następne 5 lat z Polski zostanie pustynia.
 • @Lotna 11:28:20
  Widoczny w sensie, że w ogóle jest.

  Jeśli ten kandydat nie wystartuje, czyli nie zbierze podpisów to raczej nie idę na wybory.
  Brałem w tym cyrku zresztą udział od ponad 20 lat.

  Ten kandydat spełniał zresztą mój podstawowy warunek głosowania, choć nie wprost: ( Z wywiadu ze mna przperowadzonego przez Z. Białasa
  http://zygmuntbialas.salon24.pl/585822,cymes-mordor-i-smolensk-final-dwudziestolecia
  przed majowymi w ubiegłym roku wyborami
  http://zygumntbialas.ne.3lab.info/post/109384,cymes-mordor-i-smolensk-final-dwudziestolecia

  Cyt.
  "Powtarzam: będę głosował i namawiam do tego innych tylko na te osoby, które pokażą swoje pochodzenie do czterech pokoleń wstecz. I nie chodzi nawet o to, że musi to być polskie pochodzenie. Nie można niczego ukrywać. Taki kandydat na posła winien przedstawić w internecie na swojej stronie wszelkie możliwe informacje: wyznanie przodków, skany metryk ich urodzin, akty ślubów, zgonów, uwierzytelnione przez aktualnego proboszcza i drugiego księdza. Zdjęcia grobów, jeśli się takie zachowały, przynależność przodków do różnych organizacji itd. Brałem udział w wyborach i referendach do tej pory. Ale teraz mówię: tylko pod warunkiem wykazania swego pochodzenia.
 • @Pope Nimrod 23:52:00
  Niestety u mnie się nie otwiera. Ale wystarczy wpisać w okienko:
  Wezwanie do przebudzenia

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031