Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Zatrzymać wojnę - wojnę przeciwko Polsce i chrześcijaństwu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odezwa Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza Kandydata na Prezydenta RP do obywateli Rzeczpospolitej dnia 15 marca 2015 roku

Drodzy Rodacy!

W lutym br. przygotowano kilka ustaw o charakterze wojennym. Zmieniono procedury mobilizacyjne oraz opublikowano Obwieszczenie Ministra Obrony Narodowej w sprawie sposobu odbywania zasadniczej służby wojskowej. W ciągu najbliższych tygodni wejdzie w życie rozporządzenie, które wprowadza obowiązkowe ćwiczenia wojskowe dla wszystkich w wieku do 50 lat. Można to odczytać jako znaki, że Polska przygotowuje się do wojny. Nietrudno się domyśleć, ze chodzi o wojnę z Rosją.

W związku z sekularyzacją życia w Europie Zachodniej, Polska i Rosja to najsilniejsze obecnie w Europie przyczółki chrześcijaństwa. Rosja, która w przeciwieństwie do Polski, zdołała obronić swój majątek narodowy przed apetytem zagranicznych koncernów, stanowi sól w oku potężnych ponadnarodowych grup nacisku. Dlatego doprowadzając do wojny między Polską a Rosją próbuje się niejako upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Celem jest zniszczenie chrześcijaństwa oraz podporzadkowanie kontroli światowej kolejnego państwa.
Wojna polsko-rosyjska jest wojną przeciwko Polsce i chrześcijaństwu. Na tej wojnie może zyskać tylko utajniony jej aktor - ponadnarodowe siły nacisku. Z chrześcijaństwem toczą one wojnę w Europie już od Rewolucji Francuskiej, czyli od ponad dwustu lat. Ludzie, którzy tracą wiarę stają się bowiem łatwym przedmiotem manipulacji. Takich ludzi, nie bronionych już przez wyrosłe z chrześcijaństwa zasady moralne, można łatwo skłócić i namówić na wojnę. A wojna to dla tych sił źródło ogromnego bogactwa. Największe interesy finansowe robi się na dostawach wojennych.  
Co obserwujemy dzisiaj w Polsce to manipulacja informacją na wielką skalę i masowa fabrykacja nienawiści. Miast tłumaczyć wydarzenia na Ukrainie w sposób racjonalny oraz szukać pokojowych rozwiązań, dokonuje się nieuprawnionych generalizacji i przedstawia Rosję jako odwiecznego wroga. Propaganda wrogości utrudnia zdroworozsądkową analizę i zatruwa moralność naszego społeczeństwa. Jest zaprzeczeniem chrześcijańskiej zasady miłości, która stosuje się nawet w sytuacji wojennej i wyraża się w zasadach wojny sprawiedliwej.   
Przyszła Polska oparta być musi o wartości chrześcijańskie, a szczególnie tych, które przez wieki wypracował Kościół Katolicki. Wartości te to m. in. wiara, rodzina, tradycja, szlachetność, Ojczyzna, wolność. Każde społeczeństwo zawdzięcza swe przetrwanie istnieniu podstawowej instytucji ludzkości jaką jest rodzina, która zaczyna się wraz ze związkiem małżeńskim między kobietą i mężczyzną, zawartym w celu posiadania dzieci. Rodziny trzeba bronić przed szkodliwymi nowinkami w postaci dzisiejszych ideologii gender i in vitro. Przyszła Polska ma służyć umacnianiu wiary chrześcijańskiej, odwoływać się do tradycji, chronić i pogłębiać wolność, rozwijać wśród obywateli szlachetność oraz wzmacniać rodzinę.
Drodzy Rodacy!
Od przeszło dwudziestu-pięciu lat Polska rządzona jest przez pasożytnicze partie polityczne, które doprowadziły do wyprzedaży majątku narodowego, masowej emigracji zarobkowej Polaków za granicę, wadliwego funkcjonowania służby zdrowia i innych służb społecznych, a teraz szykują nas na wojnę. Wojna to katastrofa kulturowa. Byłaby ostatecznym zniszczeniem naszego kraju. Należy zatrzymać wojnę - wojnę przeciwko Polsce i przeciwko chrześcijaństwu! Należy zmienić układ polityczny w Polsce! Kierujące się interesem partykularnym obecne partie polityczne nie zasługują na nic więcej niż kasację! Należy powrócić do wypracowanej przez wieki polskich tradycji samorządności.  
Jako Prezydent RP chcę wykorzystywać zarówno inicjatywę ustawodawczą, jak i autorytet moralny urzędu Prezydenta RP dla umocnienia pozycji Polski. Wzmocnię i opieką otoczę rodzinę. Będę bronił polskiej ziemi, zasobów naturalnych i innych dóbr narodowych, oraz popierał rozwoju polskiego przemysłu i rolnictwa. Szczególną opieką otoczę emerytów i rencistów. Zmienię system podatkowy oraz zapobiegnę dalszemu zadłużeniu się państwa. A przede wszystkim, będę prowadził politykę pokojową, starając się godzić zwaśnione strony oraz bronił Polski przed wplątaniem w jakakolwiek awanturę wojenna. W mojej wizji zawsze na pierwszym miejscu będzie Polska: Polska silna, bogata i prawdziwie wolna!
Ja, Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz, niniejszym oświadczam, że posiadam wiedzę, doświadczenie oraz inne cechy, które są potrzebne do silnej prezydentury. Będę zawsze bronił interesu Polski. Będę zawsze działał na rzecz wspólnego dobra.
Dziękuję za okazane mi poparcie. W przypadku wyboru na Prezydenta RP uczynię wszystko, aby Polskę obronić przed wojną i aby Polska była krajem silnym, zamożnym i prawdziwie wolnym.
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz

www.przyszlapolska.pl  

 

KOMENTARZE

 • Ma rację
  Jest jedynym kandydatem, który się nadaje na stanowisko prezydenta.
 • @Przyszła Polska
  -
  Musi, trzeba, już słyszałem taki wabik za czasów Solidarności w 80 roku.

  Panie Szanowny na prezydenta, pokaż narodowi swoje narzędzia pracy.
  Bez narzędzi, ja też mogę sobie gdybać:)
 • @goodness 17:24:26
  http://przyszlapolska.pl/zyciorys.html
 • To w takim razie czekamy na...
  nagłośnienia Pana kandydatury przez Media Toruńskie.
 • @Netwalker 20:44:24
  to teraz goodness jest adminem?
 • Szkoda tylko, że Pan się...
  tak późno ujawnił
 • @Netwalker 21:14:31
  Szkoda, bo do tej pory Neon24 był raczej spokojny i przy jako takim obyciu wiarygodny (poza właśnie niektórymi zadaniowcami tu piszącymi). Zobaczymy jak to się rozwinie.
 • @Netwalker 21:35:07
  Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie, Sakiewicz jest tutaj personą non grata. Ale nie zaśmiecajmy posta Pana Koraba-Karpowicza. Zapraszam od czasu do czasu na mój blog. Chwilowo nie piszę (z braku czasu), ale juz czekają -myślę, - ważne tematy. Pozdrawiam
 • @Netwalker 21:35:07
  "Kliknięcia ponad wszystko."
  bardzo trafnie ujęte..
  Marazm ostatnich miesięcy i braku komentarzy był nieszczęściem władców portalu, teraz każda notka będzie miała wiele komentarzy, a że o niczym to nie istotne.. naparzanki sztachetami blogerów i komentatorów to jest to co generuje ruch, a że sensu w ty nie ma.. jest zabawa niczym manga na pejsbuku.. wrócił Lodzik, Menda usługowa, tylko patrzeć Ultimy i wszystko hula, prawie jak na Onecie :(

  Pozdrawiam
 • @Przyszła Polska 17:44:09
  .
  Dla mnie wykształcenie prezydenta ma bardzo wielkie znaczenie, drugi plus mam dla Pana za odwagę pisania z plebsem w internecie, następny plus za samodzielne osiągnięcia.

  Lecz minus muszę Panu postawić za brak osobistej deklaracji odpowiedzialności materialnej w razie zadłużania, czy braku rozwoju gospodarczego Polski.

  Dlatego najwyższą szansę na stanowisko prezydenta mają osoby z wyższym wykształceniem jednym polskim obywatelstwem i deklaracją odpowiedzialności materialnej.

  Polska Demokracja Kwantowa Warszawa dnia 16-03-2015 r.
 • @Netwalker 20:44:24
  .
  Widzisz nawet Jan Paweł się interesuje jak się rozświeci nowy ekran, a Ty rzucasz bzdury pod swoje nogi.

  Nie wiedziałem że zostałem adminem?

  Dzięki za awans. Muszę się zgłosić do Pana Ryszarda Opary po kasę tylko podpowiedz mi za ile miesięcy mam zaległą wypłatę:)
 • @Netwalker 20:44:24
  Nie jestem adminem, nie mam pojęcia kto skasował Twój post i gdzie.

  Bardzo lubię krytykę, bo piszę o nowej sprawie.

  Zadałeś bardzo konkretne pytanie, o narzędzia prezydenta bez których możliwość rządzenia ogranicza się tylko do chcenia złotej kaczki na złotym łańcuchu.
 • @Netwalker 23:00:13
  .
  Nie ładnie wychodzić przed szereg kandydatów na najwyższe stanowisko w narodowej demokracji ze swoimi narzędziami:-)

  Zakładam, że każdy kandydat ma odpowiednie narzędzia demokracji.

  Pytanie czy znają punkt przyłożenia tych narzędzi o który prosił Archimedes ze zwykłą dźwignią:-) .
 • ....... dlatego "PRZYSZŁA POLSKA"
  Miała być "NOWA POLSKA", ale WJKK nie otrzymał od nas rekomendacji.
 • gama
  Jest Pan najlepszym kandydatem.Jednak osobiście dowiedziałam się o Pana kandydaturze od znajomej .Wcześniej nic nie słyszałam ani nie czytałam.
  Mieszkam na południu Polski.Niech Pan zacznie działać,tak żeby cała Polska wiedziała kto to jest Pan Korab-Karpowicz.Jestem zdumiona że oglądam w wiadomościach Dudę ,Komorowskiego a o PANU CISZA.Proszę to zmienić.
  Chętnie prześlę na Pana Kampanię Prezydencką 20zł, pod warunkiem że inni zrobią to samo.Nie przebije się Pan jeżeli nie będzie stać Pana na reklamę w mediach.Zapraszam na południe Polski.Będę na Pana głosowała.Proszę być bardzo aktywnym inaczej stracimy najlepszego kandydata a władzę dostaną cwaniaki i z.......
 • Strefa ciszy
  Strefa ciszy
  To prawda, że p. prof. Korab-Karpowicza nie ma w mediach. Z uwagi na swoje wykształcenie i pochodzenie jest faktycznie najgrozniejszym konkurentem dla obecnego układu partyjnego i establiszmentu. Dlatego też musi zostać otoczony strefą ciszy. Broni się przed nim dostępu do sfery publicznej. Na konferencję prasową w PAPie dnia 6 marca otwierającą kampanię wyborczą były zaproszone wszyskie media w Polsce. Obecnych było tylko kilku dziennikarzy. Nie ukazał się potem żaden artykuł, ani migawka w telewizji, chociaż konferencja prasowa była w całości nagrana przez TVP Info i byli fotografowie z Gazety Wyborczej i innych gazet. Aby zachować obecne status quo, promuje się dwa rodzaje kandydatów: tych, którzy wywodzą się z układu lub tych niezależnych, którzy wzbudzają śmieszność. Są oni po to by pokazać, że nikt poza układem się tak naprawdę nie liczy. www.przyszlapolska.pl
 • Przyszła Polska - Konferencja Prasowa
  http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/24888,25,silna-prezydentura-i-przyszla-polska
 • Podzielam opinię
  co do tego że to własnie Rosja stała się dziś obrońcą chrześcijańskich wartości w Europie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031