Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Przyszła Polska - Plon Stukrotny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odezwa Komitetu Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza „Przyszła Polska”

Szanowni Państwo! Szlachetni Polacy!

Dnia 14 lutego 2015 w Bielsku-Białej odbył się Sejmik Ziemski, na którym obrano Pana prof. Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza Kandydatem na Prezydenta Rzeczypospolitej w Wyborach Prezydenckich AD 2015.


Na Sejmiku powołano także Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza oraz Prezydium Komitetu Wyborczego.

PREZYDIUM KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW

v Szefem Sztabu Komitetu Wyborczego obrany został Pan Andrzej Then.

v Pełnomocnikiem Wyborczym obrany został Pan dr Witold Adamczyk.

v Pełnomocnikiem Finansowym obrany został Pan Wojciech Edward Leszczyński.

v Dyrektorem medialnym Komitetu Wyborczego obrany został Pan Paweł Hejnrich.

v Jałmużnikiem Komitetu Wyborczego obrany został Pan Jan Sposób.
 

DLACZEGO NALEŻY GŁOSOWAC NA NASZEGO KANDYDATA?

Konwencja Sejmiku Ziemskiego jest nową jakością na polskiej scenie politycznej. Jest sygnałem zdecydowanego odejścia od podziału Polaków na zwolenników tej czy innej partii politycznej, które wcześniej lub później uzurpują sobie pełną władzę nad Narodem. 

Nasz Kandydat jest wyjątkową osobą spośród zgłoszonych dotychczas Kandydatów. Reprezentuje środowisko patriotyczne i narodowe, zdecydowanie odcinające się od panującego w Polsce pasożytniczego układu partyjnego. Zarówno wykształcenie Kandydata, jak i Jego postawa moralna i doświadczenie życiowe, są gwarancją skutecznego i godnego sprawowania najwyższego urzędu w Państwie oraz obrony żywotnych interesów Polski.

Program wyborczy, a szczególnie postać Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza, jako autorytetu moralnego daje Polakom nadzieje na radykalne i niezbędne zmiany w polskim prawie oraz w sposobie prowadzenia polityki wewnętrznej i stosunków międzynarodowych.
Kampania wyborcza naszego Kandydata będzie inna, niż teatralne spektakle rodem zza oceanu, w których za nasze, podatników pieniądze i przy pomocy mediów – dokonuje się pranie mózgów wyborców.

 

Nasz Kandydat nie będzie często pokazywany w mediach mainstreamu, dlatego wykorzystajmy równie skuteczną metodę, jaką jest tzw. marketing szeptany, czyli przekazywanie sobie nawzajem Dobrej Nowiny.

 

Tę informację rozsyłamy do Państwa z prośbą: posyłajcie ją  dalej, do swoich znajomych. Prosimy jednocześnie – nie atakujemy żadnego z kandydatów, zwłaszcza ze środowiska bezpartyjnego. W naszym przesłaniu, w naszych rozmowach – podkreślajmy te wartości, które dają nam nadzieję na lepszą przyszłość.

 

Prezydent będzie tak silny, jak silne będzie miał poparcie Narodu i o to poparcie apelujemy.

 

Obecnie mamy dwa podstawowe cele:

1. Zebranie podpisów popierających Naszego Kandydata. Wzór listy podpisów znajduje się na naszej stronie internetowej: www.przyszlapolska.pl

2. Zebranie funduszy umożliwiających skuteczne prowadzenie kampanii prezydenckiej.

 

Ja, Jan Sposób, piszący te słowa, zostałem na wspomnianym wyżej  Sejmiku obrany do pełnienia funkcji „Jałmużnika”, którego zadaniem jest pozyskanie środków na koszty kampanii dla naszego Sztabu wyborczego.

 

Nasz Kandydat nie może stać się zakładnikiem jakiejkolwiek grupy wpływów oni osób. Jeśli Naród chce poprzeć niezależnego Kandydata, to musi ponieść pewien trud. Samo nic się nie zrobi!

 

Przeto zwracamy się do wszystkich Polaków o wsparcie dowolnym datkiem naszej kampanii. Numer konta będzie widoczny na naszych stronach www po formalnej rejestracji Komitetu Wyborczego. Potraktujcie to wsparcie jako „zasiew, który przyniesie „plon stukrotny”.

 

Niech to będzie ten biblijny „wdowi grosz, który jest szczególnie miły Panu”,

 

Niech to będzie Twój Przyjacielu gest, Twoja cegiełka na poprawę Najj. Rzeczypospolitej – Twojej Ojczyzny – Twojej Matki żywicielki i Twojego Ojca żywiciela.

 

Z góry dziękuję za przesyłanie do nas list z podpisami oraz za wsparcie finansowe kampanii.

Z wyrazami szacunku,

 

Jan Sposób

 

 

DANE KONTAKTOWE KOMITETU WYBORCZEGO

 

Adres do wysyłania list z podpisami: 

KW Korab-Karpowicza

Skr. Pocztowa 107

Plac Wolności 6

43-304 Bielsko-Biała 4

 

Tel. 530 300 651 (Jan Sposób)

 

Email:  komitet.wyborczy(a)przyszlapolska.pl

 

WWW:  www.przyszlapolska.pl

 

 

  

 

 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Już wcześniej zapoznałem się z tezami programu p. Korab - Karłowicza; wydaje się, że jest to najbardziej stosowny okolicznościom program, spisany w sposób który wskazuje na rzeczywiste możliwości działań z racji Urzędu Prezydenta i godne pełnienie wynikających zeń obowiązków.
 • Kontrakt wyborczy
  Kontraktem wyborczym są tezy przedstawione w "Polsko powstań - przyszła Polska" a także program na stronach www.przyszlapolska.pl Prezydent państwa jest przywódcą Narodu, nie jest jego zakładnikiem i takim być nigdy nie może.
  Czas wreszcie na pełne zaufanie dla kandydatury i pełne aktywne poparcie, chyba, ze nie zależy nam na prawdziwych zmianach w Polsce. Czas ucieka. Statystycznie aby zebrać 100,000 popisów, musi ich wpływać ponad 3000 dziennie.

  http://przyszlapolska.neon24.pl/post/119126,polsko-powstan-przyszla-polska
 • Słowa i czyny
  Jak się będziemy kłocili o słowa, to życie potoczy się tak jak było dalej. Jest do zebrania 3000 podpisów dziennie. Brakuje środków finansowych na kampanię. A walka toczy się z olbrzymimi siłami globalnego nacisku. Co reprezentuje sobą nasz Kandydat na Prezydenta RP można odczytać w napisanych przez niego książkach, a nie w pustych deklaracjach. Polecamy lekturę i włączenie się do kampanii poparcia.
 • Odnowienie polskości
  Bycie Polakiem przede wszystkim oznacza umiejętność myślenia po polsku, a te myślenie to tak pięknie oddaje poeta: "Miej serce i patrzyj w serce". Na każdego człowieka, a w szczególności na każdego Kandydata na Prezydenta RP, należy spojrzeć indywidualnie i rozpoznać jego cechy, a nie na zasadzie stereotypu, co charakteryzuje myślenie ideologiczne -- nie polskie. A więc patrzenie z perspektywy "Wy" jest błędne. Kto to są ci "Wy"? To przecież chyba nie dotyczy naszego Kandydata.

  Po drugie, tekst "Polsko powstań -- przyszła Polska" jest faktycznie kontraktem wyborczym. Proszę wskazać choć jednego kandydata, który by coś podobnego zaproponował i reprezentował podobną głębię myśli.

  Po trzecie, Prezydent państwa powinien mieć odpowienią mądrość dla kształtowania polityki, a polityka musi być związana z określoną dynamiką, a więc w tym znaczeniu Prezydent nie może stać się więzniem sztywnych postulatów i "zakładnikiem Narodu". Jest jednak coś co jest stałego, a mianowicie interes Polski i obrona dobra wspólnego, oraz umiejętność ich realizacji w ciągle zmieniających się warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
 • Kontrakt wyborczy dla świntego spokoju.
  W pełni popieram Zaplutego Karła Reakcji. Niestety wyborcy zostali zrobienki w bambuko niejeden raz i teraz każdy rozsądny wyborca patrzy podejrzliwie. Kontrakt wyborczy będzie takim zabezpieczeniem.
  tutaj słowa jednego takiego:
  „Obietnice polityczne wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą” i „dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać”. Był jeszcze bolek i tusk, ale nie chce mi się ich nawet cytować.
  Z kontraktem wyborczym macie mój głos, a nawet finansowe wsparcie (skromne bom nie oligarcha).
  pozdrawiam
 • Sejm Walny
  Z kim miałby nasz Kandydat taki kontrakt podpisać? Czy z "Ludzikiem" albo z "Zaplutym Karłem Reakcji" jako przedstawicielami Narodu, albo z jakąś określoną organizacją?

  Reprezentywną organizacją Narodu jest dzisiaj Sejm Walny (alternatywa w stosunku do Sejmu na Wiejskiej) i to właśnie Sejm Walny zarekomendował kandydaturę prof. Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza jako kandydata na Prezydenta RP. Formalnie odbył się w tym celu Sejmik Ziemski w Bielsku-Białej.

  Więcej informacji o Sejmie Walnym można znalezć tutaj:
  https://www.youtube.com/channel/UC9HCl8LCl0sBYU_znZ7amow
  i tutaj: http://www.quomodo.org.pl/

  Panowie wzywamy do czynu bo całą kampanię przegadamy!
 • @Przyszła Polska 19:00:14
  Byliście bardzo blisko sukcesu.

  "...Dążył będę do odzyskania suwerenności Państwa Polskiego w zakresie emisji własnego pieniądza i rozproszenia go do gospodarki..."

  Wystarczyło zrobić mały dopisek:
  W przeciągu 6 miesięcy od daty zaprzysiężenia złożę do laski marszałkowskiej nowelizację ustawy o NBP przywracającą nam prawo emisji pieniądza w każdej jego postaci.

  Takie coś "będę dążył" to mowa impotenta, który wie jak - tylko nie potrafi.

  Tu idzie gra o kancelarię prezydenta zatrudniającą około 370 osób z uposażeniem średnio 10 tyś zł miesięcznie. My chcemy wiedzieć kogo prezydent będzie tam zatrudniał: specjalistów od wizerunku czy legislatorów. Chcemy wiedzieć czy potrafi zlecić im właściwą robotę i przypilnować jej ducha.

  Jeśli państwo wierzycie mediom, że Polacy chcą prezydenta od którego będzie promieniowało majestatem, to jesteście w błędzie. Za błędy się płaci.
 • Cnoty
  2.411 Cnoty to pozytywne cechy ludzkiego charakteru. Przykłady cnót to: pracowitość, uczciwość, sprawiedliwość, życzliwość, umiarkowanie, odwaga i mądrość.
  2.412 Posiadanie cnót uszlachetnia ludzi. Udoskonala moralnie i intelektualnie. Wysubtelnia ich pragnienia. Uniezależnia od wpływów zewnętrznych. Czyni ich duchowo silniejszymi, odpornymi na koleje losu. Wyrabia w nich pozytywną postawę w stosunku do innych.

  Chcemy wspólnie wygrać, doskonalmy się we współdziałaniu i cnocie, a nie patrzmy na sprawy z pespektywy własnego małego Ja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031