Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Moje komentarze

 • Komentarze
  Sposób w jaki pisanych jest większość komentarzy (łącznie z tym u góry), wskazuje na manipulację albo brak odpowiednich kwalifikacji piszących. Miesza się fakty i ustawy. Operuje się ogólnikami. Jeżeli już ktoś chciałby zaspokoić żądania lobby z Nowego Jorku w sprawie 65 Miliardów, to są to były prezydent Komorowski, elity PO i środowisko Gazety Wyborczej, ale nie PiS. Jak można działać w polityce bez właściwego rozpoznania kto jest potencjalnym wrogiem, a kto przyjacielem, a jednocześnie nie być odpornym na zakłamanie i manipulację. Ludzie otwórzcie oczy, PiS ma może swoje wady i popełnił w przeszłości błędy, ale obecnie, jest to jedyna partia polityczna, która jest w stanie bronić Polski i wyprowadzic kraj z zapaści. Dlatego powinna otrzymać zdecydowanie poparcie w tych wyborach i kredyt zaufania od wyborców.
  Zwycięstwo PiS, a nie PiSo manipulacja
 • @Jan Paweł 18:59:18
  Trudno o to oskarżac PiS skoro jeszcze nie rządzi, a politycy PiSu oswiadczają, że będą bronic lasów. Proszę dokładnie przeczytac tekst na czym polega PiSo manipulacja - na niszczeniu dobrego obrazu PiS na skutek manipulacji. Trzeba byc więc bardzo ostrożnym w osądach i miec nieco lepsze zródła niż Marucha.
  Zwycięstwo PiS, a nie PiSo manipulacja
 • @kfakfa 18:50:49
  Manipulacja czy nie, a jeżeli tak, to dlaczego ją Pan rozpowszechnia? Należy odróżnic politykę i dyskurs polityczny od słownego bełkotu.
  Zwycięstwo PiS, a nie PiSo manipulacja
 • @Rzeczpospolita 16:50:35
  Nie będziemy komentowac wszystkich punktów ale wezmy ostatni. W uchwale z roku 2006 wcale nie ma kwoty 65 Miliardów. Proszę dokładnie przeczytac. "Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia - Głosowanie nad przyjęciem wniosku o skierowanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133, do komisji nadzwyczajnej, która zostanie powołana". (zdecydowana większosc posłów z PiS, PO, Samoobrony, PSL i LPR byla ZA i jedynie SLD był PRZECIW). A więc to czysta manipulacja!!! Patrz p. 15
  http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/gloposla?OpenAgent&5&204&762
  Manipulacja jest ewidentna jeżeli to porównamy z tym materiałem.
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/LISTA-POSLOW-ktorzy-glosowali-za-przekazaniem-Zydom-w-USA-65-miliardow-dolarow-1670
  Dane dotyczą tego samego głosowania. Czyżby jednie SLD była przeciwna oddaniu majątku Zydom, a wszyscy inni za? To chyba kpina. Trzeba miec odrobinę więcej krytycyzmu w odbieraniu informacji. Byc może to jest robione celowo, aby nas wszystkich w Polsce skłócic i podzielic oraz aby skompromitowac PiS.

  Apelujemy do zdrowego rozsądku. Biciem piany na pewno Polski nie zmienimy na lepsze. PiS może nie jest idealny, ale ideały i Królestwo Boże jest tylko w Niebie. Tutaj u nas możliwe jest co najwyżej panstwo dobre. Możliwe jest też abysmy sami byli ludzmi na poziomie, a więc mądrymi i kulturalnymi. Na tym etapie więc niech naszą satysfakcją będzie przegonienie już na zawsze PO i zwycięstwo PiS. A może w międzyczasie pojawi się nowy Piłsudski lub Paderewski. Bowiem z tymi elitami niesystemowymi jakie mamy obecnie - powiedzmy szerze - daleko nie zajdziemy.
  Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego
 • @Rzeczpospolita 16:29:32
  Ciekawi jestesmy jaki to wynik i skąd go już znamy.
  Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 16:05:20
  Nienawisc niedobrze wpływa na urodę, a także na duszę ludzką. Na pewno mądra polityka nie może byc oparta o nienawisc, niezależnie wobec kogo jest skierowana. A dr Andrzej Duda to najlepszy Prezydent od 25 lat, a co do jego małżonki, to jej mama była Polką, co już dużo samo mówi, a co ma w sercu o tym się przekonamy. Każdemu należy dac szansę.
  Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego
 • Nie naprawimy Polski demagogią
  Nie naprawimy Polski demagogią, oskarżaniem jednego przez drugiego od zdrajców, ani podłym językiem, ale pragmatyzmem politycznym, tolerowaniem różnic, koncentrowaniem się na sprawach rzeczywiscie ważnych, mądrymi programami oraz dbałoscią o piękno polskiej mowy.

  A co do głosowania, tak, trzeba głosowac w tych wyborach i dac zdecyzdowane poparcie dla PiSu bowiem decydują się obecnie rzeczy prawdziwie ważne dla naszej przyszłosci. Więcej tu
  http://wpolityce.pl/polityka/268792-liczy-sie-kazdy-glos-waza-sie-losy-naszego-kraju
  i tu
  http://przyszlapolska.neon24.pl/post/126808,panta-rei-w-polityce
  Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego
 • @Robik 14:34:49
  Przepraszamy, ale tego rodzaju pytania to zwykła demagogia. Dlaczego miała by Polska, np. wychodzic z NATO? Czy po to aby osłabic swoją pozycję wobec Rosji? Proponujemy najpierw samemu przedstawic się politycznie i napisac rozsądny program, a także odpowiedziec na wczesniej zadane przez nas pytanie. Czy Polakom też należy się sława? Na podstawie Pana wypowiedzi (zadalismy sobie trud aby poszukac je w archiuwum) nie jestesmy pewni w jakim to interesie Pan działa i czy aby na pewno jest to interes Polski. Więcej informacji na temat Pana programu mogłoby rozwiac te wątpliwosci.
  PANTA REI w polityce
 • Jaka alternatywa
  Tu nie ma alternatywy między PiS, a którymś z ugrupowań niesystemowych. To jest wybór między poparciem PiS, a dalszymi wpływami PO. Polityka to wcale nie jest gra w białe-czarne, ale umiejętność dokonywania właściwych wyborów. Nie mamy wątpliwości, że właściwy wybór w tych wyborach to PiS.
  PANTA REI w polityce
 • @Zawisza Niebieski 12:03:53
  Po tych wyborach PO zniknie faktycznie z powierzchni politycznej, podobnie jak wczesniej SLD. To pokazuje, ze w narodzie polskim jest jeszcze duzo zdrowej swiadomosci politycznej, i ze nie zostalismy kompletnie wymanipulowani jak mieszkancy Europy Zachodniej czy Amerykanie. Pozostanie wiec na scenie tylko PIS i pojawi sie proznia. Dopiero wtedy zacznie sie pojawiac mozliwosc zaistnienia dla ugrupowan niesystemowych, szczegolnie, ze PiS zacznie popelniac bledy. Jestesmy wiec optymistami co do przyszlosci zycia politycznego w Polsce i co do Polski wogole. Polska bedzie jeszcze wielkim krajem. Ale teraz czas na PiS. Musi odegrac swoja role.
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • Kiedy odpowiedz
  Proponujemy aby w listsch do Prezydenta RP poslugiwal sie Pan bardziej wywazinym jezykiem, unikajac takich okreslen jak np. uboj rytualny narodu polskiego, z uwagi na ich zabarwienie emocjonalne i kontrowersyjnosc. Wtedy prawdopodobienstwo powaznego potraktowania i odpowiedzi znacznie sie zwiekszy.
  Wysłałem, ponowiłem i czekam
 • @Zawisza Niebieski 14:01:07
  Mamy inne zdanie. Jest realna roznica pomiedzy PiS i PO moralna i polityczna. PO jest skorumpowana i prowadzi polityke kompletnego podporzadkowania Polski wobec UE i wiekiego miedzynarodowego kapitalu. PiS ma swoje wady, ale nie jest skorumpowany. W przeszlosci moze popelnial bledy, ale teraz nalezy sie spodziewac, ze bedzie bronil intersow Polski. Jest mozliwa pewna zaleznosc od USA, ale nie bedzie to polityka wasala typu PO. PiS musi uzyskac zdecydowana wiekszosc w tych wyborach aby mogl skuteczne sprawowac wladze i worowadzac odpowiednie rereformy. Slaba pozycja PiS bylaby dla Polski obecnie bardzo szkodliwa, a wiec trzeba zdecydowanie poprzec PiS w wyborach. Przyszla Pollska nie ma zadnych interesow wlasnych w popieraniu PiS. Nikt z nas ani nie otrzymal ani nie otrzyma z PiSu zadnej propozycji. Oni maja swoich ludzi. Poparcie PP dla PiS wynika ze staroswieckiego patriotyzmu i poczucia interesu narodowego. To poparcie jest tylko na te wybory i tylko na jedna kadencje.
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • @Zawisza Niebieski 12:29:26
  Czy seguruje Pan, ze lepiej glosowac na PO? A jak nie na PiS to czy jest dzisiaj inna realna alternatywa wobec PO? Proponujemy glosowac teraz na PiS a do tematu alternatyw wrocic po wyborach bo obecnie takich faktycznie nie ma.
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • @Robik 00:57:49
  To uproszczenia myslowe. Czarnecki na Majdanie dzialal zgodnie ze swoimi przekonaniami oraz glosami doradcow. PiS to jedyna sila, ktora moze wyprowadzic obecnie Polske z zapasci, a Polska to wartosc. A co do Ukrainy to prosze sie nad tym dokladnie zastanowic. Co Ukraina moze das Polsce i swiatu. Slawa wyplywa ze sluzenia innym, a nie sobie. Innymi slowy wyplywa z serca.
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • @Robik 16:44:31
  Której Ukrainie? Czy każda Ukraina zasługuje na sławę? A jak winny wyglądac relacje z Polską? Czy Polakom też należy się sława?
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • Wybór
  Radzimy kupic psa rasowego. To niewielka inwestycja, bo przecież pies żyje 12-15 lat i nie musi to byc przecież pies z rasy najdroższej. Pies rasowy to gwarancja dobrania odpowiedniego charakteru.
  Miasto budzi się
 • @Robik 16:01:57
  Tak warto podjąć taką próbę i poprzeć oraz przetestować PiS do końca, szczególnie w obecnej sytuacji kiedy PO, Nowoczesna itd. to ruina Polski. A międzyczasie przygotować pierwszą kadrową. Nie jestesmy aż tak wielkimi pesymistami.
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • No to ! głosujmy, ale bez ironii bowiem to nie jest do końca tak ...
  To nie jest do końca tak jak nam się często wydaje. W polityce trzeba być bacznym obserwatorem i realistą, a ponadto należy myśleć w kategoriach interesów, które są innego rodzaju niż nasze własne … Dajmy więc teraz szanse PiSowi, ale bacznie obserwujmy wszystkie jego działania i przygotujmy siły na zamiary, ale muszą to być większe i bardziej polskie siły niż reprezentowane obecnie przez panów Kukiza, Kowalskiego, Korwina, czy Brauna...
  GŁOSUJEMY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
 • Wszystko OK @Jan Paweł 13:07:37
  1. Ukrainę należy oczyścić z tych antypolskich, postbanderowskich i faszystowskich elementów. Perspektywa lepszego życia w unii z Polską i innymi bogatszymi krajami może być atrakcyjna dla wielu Ukrainców i silniejsza od antypolskości, ale nad tym trzeba popracować i to wymaga odpowiedniego czasu.

  2. Wszystko zależy od naszej mądrości politycznej. Polecamy Traktat polityczno-filozoficzny. Nie byłbym aż tak wielkim pesymistą jeżeli chodzi o Polskę. Mamy nadal nie zatrute zasoby ludzkie. Należy je wydobyć na wierzch.

  3. Są to własne przemyślenia w oparciu o analizę obecnej sytuacji. EU zmierza prosto do zagłady Europy. To może nastąpić w okresie kolejnych 25 lat. Należy dokonać zwrotu teraz. Ten zwrot może też obudzić Europę Zachodnią, chociaż tam można spodziewać się kolejnej nocy św. Bertłomieja. Rzeczy nie odbędą się pokojowo. Lepiej więc w tym nie uczestniczyć.

  Konkretna propozycja w sprawie kryzysu chodźczego tutaj: http://przyszlapolska.pl/WJKK%20List%20Otwarty.pdf
  Niestety, żadne z głownych mediów listu nie opublikowały, a z Brukseli nie przyszła odpowiedz, mimo, że dla ułatwienia oryginał listu był po angielsku.
  Jak najszybciej wyjść z Unii Europejskiej!
 • Dla kogo pracuje Stanisław Tymiński?
  Najpierw poparcie kandydatury pana Kowalskiego z wykszałceniem podstawowym (z punktu widzenia wrogów Polski osoba niewykształcona na czele państwa to najlepszy wybór), teraz porównanie PO do PiS (tak jakby nie było różnic). To są dziwne propozycje.
  Zamienił stryjek siekierkę na kijek

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031