Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 75 komentarzy

Przyszła Polska

Przyszła Polska - Komitet Wyborczy "Przyszła Polska" www.przyszlapolska.pl

Moje komentarze

 • @Stara Baba 15:52:19
  Tak, budowanie polityczno-gospodarczej siły kraju oraz wskrzeszenie liczebnej i silnej Polskiej Armii bez waszyngtońskich "pomagierów" i bardzo wiele innych rzeczy jest jeszcze w Polsce do zrobienia dla podwyższenia siły państwa i zapewnienia niepodległości. Ale też należy budować pokój światowy i rozwiązywać problemy globalne, a więc stąd wynika ta propozycja pokoju dla Izraela. A o jej korzyściach dla Polski była już mowa. Ponadto, we wszystkim co się robi w polityce należy być realistą, a więc uwzględniać realne sytuacje i możliwości.
  Pokój dla Izraela - Wojna czy przystosowanie
 • @Jan Paweł 10:38:04
  Bóg dał ludziom wolną wolę. Ale by ją odpowiednio wykorzystać należy zwrócić się ku Bogu. Dlatego zło nigdy nie zwycięży na świecie. Czynnik zla sam siebie unicestwi. Co nie znaczy, że człowiek nie powinien aktywnie pomagać siłom dobra, jak tylko potrafi. Dobro to wartości na jakich budujemy. To prawda. Matka Boska - Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły
  Pokój dla Izraela - Wojna czy przystosowanie
 • @Oscar 09:11:01
  Strzelam w ciemno -- to przykład myślenia "abstrakcyjnego" i tak zwane "wycieczki osobiste". Radzę strzelać do celu, nie w ciemno bo można trafić w niewinnego człowieka i mieć potem wyrzuty sumienia.

  Mafia -- Każde społeczeństwo, również żydowskie jest podzielone. Może i jest taka "mafia", ale od życzeń do realizacji, daleka droga. Za to koncepcja bezpieczeństwa Izraela przez niszczenie kolejnych przeciwników jest dobrze udokumentowana i niektóre dokumenty, min. autorstwa Paula Wolfowitza zostały ostatnio odtajnione. Polecam uważną lekturę książki Zbigniewa Brzezińskiego Druga szansa. Tam jest klucz do zrozumienia co się dzieje na świecie w czasie ostatnich dwudziestu lat. Brzeziński miał dostęp do wszystkich materiałów i był bardzo krytyczny wobec polityki amerykańskiej po 2001 roku.
  Pokój dla Izraela - Wojna czy przystosowanie
 • Do wszystkich komentatorów
  Jaki jest lepszy pomysł na pokój na Bliskim Wschodzie? Pokój dla Izraela leży w interesie Polski. Wojny w tym rejonie są źródłem destabilizacji na całym świecie i dotyczy to nas też. Ewentualna klęska Izraela spowodowałaby migrację Żydów do Europy, a więc powtórka z historii. Tzw. Wielki Izrael to bajka dla dzieci. Nie ma takiej koncepcji, ani też nie jest realna do zrealizowania. Za to jest koncepcja bezpieczeństwa Izraela oparta na sile militarnej i niszczeniu po kolei wszystkich wrogów. Można już znaleźć to w książce Brzezińskiego, Druga szansa. Lista krajów do wykończenia powstała już pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Na tej liście są Irak, Libia, Syria, Iran i ... (proszę poszukać samemu). Jest to plan, który jest systematycznie realizowany. Zamiast wojen i związanego z nimi nieszczęścia ludzkiego, proponuje się tutaj inne równie skuteczne rozwiązanie, o ile jego istota znajdzie zrozumienie. Koncepcja pomaga Izraelowi osiągnąć to co chce -- większe terytorium i bezpieczeństwo, a Palestyńczykom daje możliwość wyjść z ewidentnej przegranej z honorem. Welcome to New Dubai -- Welcome to New Palestine.
  Pokój dla Izraela - Wojna czy przystosowanie
 • @Lotna 18:23:25
  Skąd więc biorą się określenia w New York Times far right czy extreme right, takie same jak wobec Frontu Narodowego we Francji? New York Times i opinie tam wygłaszane można traktować jako polityczny papierek lakmusowy.
  Historia jawna i ukryta
 • Podrzutek z rodziny Łęmkowskiej
  Bronisław Komorowski ma pochodzenie nie szlacheckie a łemkowskie. Wiadomość pochodzi z drugiej ręki od nauczycielki, która go znała w dzieciństwie.
  Fornal i bez matury
 • Komentarz od Przyszłej Polski
  Pisze Pani -- "Każdy POLAK (rdzenny) z osobna, korzystając z prawa martwej ręki, ma równe prawo, obligatoryjnego, bezwzględnego, wręcz obowiązku ciążącego na Nim, działania na korzyść POLSKI ...". Tymczasem nawołując Polaków do rewolucji i do bratobójczej wojny działa Pani na niekorzyść Polski. Proszę zobaczyć jak się zakończyły rewolucje na Bliskim Wschodzie. Podobnie jak rewolucjoniści muzułmańscy, jest Pani manipulowana. Wróg opanował Pani mózg i to jest jego największe zwycięstwo.

  Pozytywna zmiana w państwie może się odbyć jedynie drogą pokojową i ewolucyjną i oparta o na zasadach jakie przekazuje nam chrześcijaństwo, na którym Polska jest zbudowana od przeszło tysiąca lat i dlatego udało się jej przetrwać wiele burz. Obecny zamęt to tylko niewielki wiaterek w porównaniu do tego co Polacy doświadczyli w historii.

  Apeluję do rozsądku i do przygotowania się do następnych wyborów, a nie do tworzenia Trybunałów ludowych jak za czasów pamiętnej rewolucji francuskiej. Zniszczyła ona katolicką Francję, a jaki tego skutek możemy obecnie widzieć. Polska będzie jeszcze silnym krajem. Wszystko wymaga właściwego czasu.
  Obalenie domniemania, istnienia Rzeczypospolitej Polskiej
 • Komu służy lustracja
  W latach 1980 tych SB była silnie nacjonalistyczna. Państwo narodowe było bowiem uznane za typową formę społeczeństw socjalistycznych (Jako zródło patrz np. Dialektyka i społeczeństwo, Jarosław Ładosz i inni, PWN 1978). Pytanie więc komu służy lustracja. Może właśnie służy ona aby osłabić element narodowy. To są polskie paradoksy, nad którymi warto się zastanowić.

  Dzisiaj państwo polskie nie umie spełniać swojej podstawowej funkcji jaką jest obrona interesu narodowego, ale ta słabość może wynikać z braku ludzi myślących w kategoriach narodowych i odpowiedniej ideologii.
  Zamach w Łucku - widziane z USA
 • Poparcie dla PiSu
  Popieramy PiS. Namawiania do rewolucji w Polsce służą tylko innym grupom rewolucyjnym typu Nowoczesna i KOD. Pan Tadeusz Cichocki nie ma wyższego wykształcenia, a wypowiada się jak autorytet. Jego opinie są błędne i szkodliwe. Mamy w Polsce legalną władzę, a że niektórym osobom się nie podoba, to niech poczekają na następne wolne wybory aby ją zmienić.

  Przyszła Polska
  Zakonspirowana Rewolucja w POLSCE - od dnia 31.05.2017 r
 • Metapolityka
  Czy czytała Pani Metapolitykę Józefa Hoene Wrońskiego? HW genialny matematyk i filozof wyprzedził współczenych o 200 lat. Analizował ewolucję i przeznaczenie ludzkości, myślał kategoriami fizyki kwantowej na wiele lat wcześniej zanim została odkryta, przepowiedział upadek katolicyzmu we Francji oraz zdominowanie jej przez ruchy rewolucyjne. Warto zapoznać się z jego analizami działań rewolucjonistów i ich ideologii bowiem pasują jak ulał do dzisiejszych w Polsce, a cel jest ten sam zniszczenie Kościoła. Dlatego byłbym bardziej ostrożny w szufladkowaniu razem tych co w Polsce bronią religii i tych nowoczesnych oraz innych.
  Kontakt email z wybrańcami żydowskiego okupanta do Sejmu RP
 • Ważna książka dr Lucyny Kulińskiej i prof. Czesława Partacza
  Polecamy: Lucyna Kulińska, Czesław Partacz, LUDOBÓJSTWO NIEPOTĘPIONE - Zbrodnie OUN-UPA na Polakach 1939-1945, Wydawnictwo Bellona, 2015.
  71. rocznica ludobójstwa wołyńskiego
 • 5
  Bardzo dobry tekst. 5
  Zagubiona lewica
 • Świece i inne
  Trzeba być doprawdy zaślepionym politycznie, aby pisać o "świecach" i wysuwać daleko idące wnioski na temat polityki PiS i roli jego Prezesa, a nie dostrzegać tego co się na prawdę obecnie dzieje. Reakcja przeciwko Prezydentowi Dudzie i rządowi PiS w mediach itd. świadczy o tym jak bardzo źle czuję się krajowe i międzybarodowe grupy nacisku oraz poprzednie elity. Można to podsumować prosto: "Boja sie rozliczeń, braku perspektyw na dalsze okradanie Polski i są wściekli z powodu utraty wladzy". Do tych, którzy tego jeszcze nie widzą mamy apel - czas założyć polityczne okulary, jednocześnie, o ile rzeczywiście chcemy dobra Polski, należy skupić swój wysiłek aby na tym etapie dać wsparcie zarówno dla Prezydenta, jak i dla Rządu RP.
  DZISIEJSZA TARGOWICA czyli Nowoczesna, KOD i inni
 • Powrot
  Dziekujemy za dobry tekst!
  Powrót Króla Rzeczypospolitej
 • @Zawisza Niebieski 17:44:57
  Jest w tym sporo racji. PiS nie jest bez skazy. Ale człowiek uczciwy uczy się na popełnionych błędach. Na tym etapie należy więc dać kredyt zaufania. Szczególnie, że program PiSu przedstawiony ma wiele elementów patriotycznych, pro-państwowych, a innej alternatywy faktycznie nie ma. Nie ma innego ugrupowania o charakterze partiotyczno-centro-prawicowycm, które dysponowałoby odpowiednim zapleczem kadrowym i programowym, i mogącym konkurować z kosmopolityczną lewicą liberalną.
  DZISIEJSZA TARGOWICA czyli Nowoczesna, KOD i inni
 • @Zawisza Niebieski 16:37:08
  Proszę wybaczyć ale to nie ma nic do czynienia z PiSem ani z Przyszłą Polską. To jest wytwór propagandy. Przypomnijmy sobie rządy PO, a szczególnie ostatnie miesiące. Szybka wyprzedaż majątku narodowego, przeprowadzanie korzystnych dla siebie ustaw, obsadzenie TK własnymi ludzmi. Trudno dyskutować z osobami, którzy są zaślepieni propagandą. Proponujemy dać PiSowi dwa lata, a potem podsumować.
  DZISIEJSZA TARGOWICA czyli Nowoczesna, KOD i inni
 • @oza 13:22:46
  Porównajmy demokrację w Polsce z demokracją w Ameryce, gdzie jest wprowadzony Patriot Act i obywatele są rzeczywiście inwiligilowani, a także manipulowani i wyzbyci z resztek cywilizacji europejskiej, a wyjdzie na to, że faktycznie Polska jest obecnie jednym z najbardziej demokratycznych i wolnych krajów na świecie. A Przyszła Polska to nie jest program PiSu lecz niezależny ruch na rzecz Polski silnej, zamożnej i prawdziwie wolnej, co oznacza wolnej od obcych wpływów. PO, Nowoczesna, KOD i inni to typowa Targowica, chcąca nas uzależnić od grup interesu w imię własnych interesów partykularnych. Miej serce i patrzaj w serce.
  DZISIEJSZA TARGOWICA czyli Nowoczesna, KOD i inni
 • @goodness 13:47:28
  Czy demokracja nie wymusza np. placenia podatkow albo obrony kraju o ile zachodzi taka potrzeba? W kazdym systemie politycznym jest przymus, bez niego to jest jest tylko anarchia. Istota demokracji polega na rotacji wladzy, a nie na braku przymusu.
  DEMOKRACJA – CO TO JEST? I CO Z TEGO WYNIKA DLA POLSKI?
 • @Jan Paweł 22:42:10
  Polityka to zawsze sfera dynamiczna, nigdy statyczna. Dlatego dla uprawiania polityki trzeba mieć giętki umysł, czego większości ludzi brakuje. Łatwo popadają w dogmaty. RR to właśnie metoda przeciwko eksterminacji narodu. Należy uwolnić się od wszelkiej dogmatyki i działać pragmatycznie.
  RR REWOLUCJA RODZINNA
 • @Zdzich 04:53:31
  Proszę byc nieco lepiej poinformowanym. Dlaczego pisze Pan prof. kiedy AZ nim nie jest. Czy dla reklamy? Jest doktorem nauk humanistycznych. Jego praca dotyczyła brytyjskiej i niemieckiej lewicy socjaldemokratycznej. Z zawodu jest programistą i wykładowcą. (http://www.tvn24.pl) Oto strona z facebookahttps://www.facebook.com/adrian.zandberg/about
  Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031